آشنایی با فروش گستر

در دنیای امروز که تکنولوژی حرف اول را در آن میزند، همه ی ما به دنبال یک راه میگردیم تا کار های خود را در حداقل زمان به انجام برسانیم بدون آنکه نگرانی و دغدغه ایی داشته باشیم. یکی از بزرگترین نیاز های امروز برای انجام مبادلات و کسب و کار، وجود فروشگاه های آنلاین و مجازی است که راحتی و امنیت هرچه تمام را برای طرفین ایجاد نموده و هزینه و زمان تلف شده برای طرفین را به حداقل میرساند.

وجود چنین فروشگاه هایی به قدری حائز اهمیت بوده که صاحبان مشاغل، برای حفظ پرستیژ کاری و درآمد زایی بیشتر، کالا های خود را به دست فروشگاه های آنلاین دیگر سپرده و حتی مایلند درصدی نیز به آن فروشگاه ها تعلق گیرد تا در این تکنولوژی شریک باشند.

فروش گستر چیست؟

فروش گستر نرم افزاری است که برای شما صاحبان مشاغل این امکان را فراهم می آورد که فروشگاه رویایی خود را درفضای مجازی ایجاد نموده و به راحتی پاسخگوی نیاز های مشتریان امروز خود باشید بدون آنکه نیازی به واسطه داشته باشید.

تفاوت فروش گستر ؟

این نرم افزار با سایر نرم افزار های سازمان شما منطبق میگردد و در نهایت گزارش های کاملی را در اختیار شما قرار میدهد و دیگر نیازی نیست چندین گزارش را کنار یکدیگر قرار دهید تا به یک نتیجه کلی برسید. شما میتوانید تمامی کار های خود را به فروش گستر بسپارید و با خیال راحت از آن گزارش بخواهید .این بزرگترین ویژگی است که فروش گستر را از دیگر نرم افزار ها مجزا میگرداند. با ما همرا باشید تا 500 شاخصه دیگر فروش گستر را در ویژگی ها بخوانید .