تصویر درج لوگو فروشگاه بر روی تصاویر کالا (WaterMark)

درج لوگو فروشگاه بر روی تصاویر کالا (WaterMark)

افزودن لوگو و برند فروشگاه، روی تصاویر محصولات.(واتر مارک) با نصب و راه اندازی این ماژول، دارندگان فروشگاه میتوانند با خیال آسوده تصاویر با کیفیت و اختصاصی محصولات یا خدمات خود را بارگذاری نموده و هیچ نگرانی از بابت سواستفاده و کپی شدن تصاویر خود از سمت رقبا نداشته باشند. - این افزونه در نهایت سادگی، تنظیماتی را در اختیار مدیر قرار میدهد تا بصورت دلخواه واترمارک را ایجاد کند. برخی از این تنظیمات شامل: اجرای عکس یا متن با فونت دلخواه - تنظیم اندازه - تنظیم تعداد دفعات تکرار - تنطیم محل قرارگیری - تنظیم درصد غلظت اجرا ...

300,000 تومان

 

این افزونه این امکان را به مدیر فروشگاه می‎دهد که به سادگی و بدون نیاز به نرم افزار های گرافیکی و صرف زمان، بتواند آرم یا نام فروشگاه خود را به سرعت روی تمام عکسهای محصولات اضافه کند، و با این روش تصاویر تخصصی و حرفه ای اجناس فروشگاه اینترنتی خود را که شاید هزینه ی بسیاری در بر داشته، از تکثیر و نشر بی رویه دیگران یا رقبای خود محافظت کند و حتا در صورت کپی شدن هر تصویر در سایت های دیگر، این مزیت را برای تهیه کننده ی اصلی تصویر به همراه داشته باشد که به واسطه ی وجود نشان تولید کننده، با تکثیر تصاویر برند خود را نیز فراگیر کند، و به این صورت انحصار تصویر را حفظ کند.

* در اجرای آرم و برند خود بر روی عکس ها، باید توجه داشت که لوگو یا آدرس متنی ما بر روی تصاویر، باید در اندازه و غلظتی اجرا و تنظیم شود که کمترین تاثیر را در دید مشتری نسبت به عکس محصول داشته باشد و به هیچ عنوان جلب توجه نکند.