توسعه سیستم

تعداد نظرات 0

فیلتر گذاری و محدود نمودن روش های پرداخت

فیلترینگ روش های پرداخت از طریق ویژگی های آدرس، نقش مشتری، تاریخ ، میزان سفارش و روش های ارسال، ویژگی های پرداخت ، مشخصات محصول و ... این ماژول امکانات فراوانی را برای شما فراهم می آورد.

950,000 تومان
تعداد نظرات 0

کوتاه کننده لینک bit.ly

کوتاه نموده لینک های سایت برای شبکه های اجتماعی، با استفاده از این ماژول می توانید کلیه لینک های موجود در سایت را به لینک های کوتاه و به اشتراک گذاری آنها در شبکه اجتماعی و ارسال توسط پیامک را ساده نمایید.

0 تومان
تعداد نظرات 0

محدودسازی فروش کالا

مدیریت و ایجاد محدودیت فروش و جلوگیری از ثبت سفارش کالا در فروشگاه بر اساس تعداد خرید هر مشتری (کدملی، شماره موبایل و نام کاربری)

850,000 تومان
تعداد نظرات 0

قوانین و فیلتر گذاری روش های ارسال سفارش

مدیریت انتخاب روش های ارسال و هزینه ارسال بر اساس آدرس مشتری ، نقش مشتری ، تاریخ سفارش ، مبلغ سفارش ، جمع جزء سفارش ، وزن سفارش ، تاریخ ، کدهای کوپن و تخفیف ، ویژگی های پرداخت و مشخصات محصول و ...

950,000 تومان
تعداد نظرات 0

وبسرویس فروش گستر (API)

ماژول امکان ارتباط سیستم های دیگر بر مبنای Rest ، JWT در سیستم فروش گستر

0 تومان
تعداد نظرات 0

دسته بندی مشخصات فنی

مدیریت آسانتر و دسته بندی مشخصات فنی کالاها ، مشخصات فنی کالا در قالب مجموعه های گروه بندی شده نمایش داده خواهند شد که تجربه بهتری در استفاده از فروشگاه را ارائه می دهد.

500,000 تومان
تعداد نظرات 1

مشاور سئو

ماژول هوشمند بررسی پارامترهای سئو صفحات فروشگاه آنلاین و نمایش خطاها و هشدارها به مدیر وبسایت مطابق با جدیدترین استانداردها و آخرین متدهای سئو جهت ارتقا رتبه در Google

3,200,000 تومان