درباره ما

آریا سامانه یکتا با نام تجاری آرسینا یکی از شرکت های حوزه it از سال 1391 شروع به فعالیت نموده است که با گذر زمان و همراهی تیم فنی قوی توانسته است محصولی جدید به بازار رقابتی امروز که دائما در حال پیشرفت تکنولوژی و استفاده از راه کارهای جدید و نوین برای افزایش رقابت و سودآوری سازمان یا شرکت خود هستند، ارائه نماید.

این محصول جدید با نام فروش گستر به بازار رقابتی جامعه نرم افزار امروز ارائه شده است. این محصول سامانه ای برای ایجاد فروش آنلاین گسترده می باشد و تا کنون بازتاب خوبی در بین بازار رقابتی داشته است. به دلیل اینکه با صرف هزینه کمتر توانسته است محدوده وسیعتری از مخاطبان را پوشش داده و از سایر روش های فروش، پیشی گرفته و در مدت کوتاه جایگاه خود را در تجارت الکترونیک و مارکتینگ آنلاین بدست آورد.

این محصول که با نام فروشگاه آنلاین شناخته می شود دارای ویژگی ها و ماژول های متنوعی می باشد که با توجه به نیاز و سلیقه هر صنف و شرکت و سازمانی طراحی و منطبق می شود. این نرم افزار علاوه بر خرید آنلاین از طریق وب سایت می تواند از طریق اپ موبایل و بات تلگرام به فروشگاه متصل شده و مشتری و کاربر بتواند، از مسیر های متفاوت و ساده تری به خدمات دسترسی داشته، ثبت سفارش و خرید خود را انجام دهد.

ماموریت و چشم انداز:

فروش گستر امید دارد که در ماه های آتی گام های محکم تر و با ثبات تری در جهت پیشرفت تکنولوژی و رفع نیازهای اصناف و سازمان های گوناگون بردارد. و به دنبال ارائه راهکاری است که در کوتاه ترین زمان مشتریان به بالاترین میزان سود دهی برسند.