پامیر

توسعه تجارت پامیر

نماینده رسمی انواع کفش های کوهنوردی Fitwell, Evolv, Source در ایران

شرکت پامیر، نماینده رسمی انواع کفش های کوهنوردی Fitwell, Evolv, Source در ایران است. علاقه مندان به رشته کوهنوردی احتمالا با برند کفش های این شرکت آشنایی دارند.

معرفی

شرکت توسعه تجارت پامیر سال هاست که نمایندگی رسمی فروش کفش های کوهنوردی در ایران را دارد. این شرکت مشتریان خاص خود را داشته و همواره برای رضایتمندی مشتریانش تلاش کرده است. راه اندازی یک سایت فروشگاهی برای فروش کفش های کوهنوردی شرکت پامیر نیز حاصل همکاری مشترک فروش گستر و شرکت پامیر بوده است که برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان این شرکت فراهم شده است.

چالش ها

  • پامیر در ایران تعداد زیادی نمایندگی دارد و اولین چالش آن معرفی نمایندگی هایش به تقاضاکنندگان محصولاتش بود. پامیر یک صفحه معرفی نمایندگی ها نیاز داشت که جامع و کامل بوده و سوالات مشتریان را راجع به مکان و شرایط نمایندگی هایش به کلی پاسخ دهد.
  • دومین چالش پامیر این بود که چون مشتریان خاص خودش را داشت نیازمند آن بود که طراحی وبسایت اختصاصیش نیز خاص باشد و نظر مشتریانش را جلب کند.
  • پامیر تمایل داشت جهت حفظ رفاه مشتریان فروشگاه آنلاین خود، سایتی با سرعت بالا داشته باشد و مشکلات فنی آن به سرعت حل شوند. 

راهکارها و نتایج

  1. برای رفع چالش اول تیم فروش گستر با ساخت و طراحی یک صفحه معرفی ویژه، جهت معرفی نمایندگی های پامیر این مشکل را به کلی رفع نمود و در حال حاضر پامیر یک صفحه معرفی جامع و کامل به همراه توضیحاتی شفاف دارد.
  2. برای رفع چالش دوم  به کمک تلاش های تیم توسعه و طراحی مجرب و حرفه ای که در مجموعه فروش گستر قرار دارند و با توجه به نظرات کارفرما، وبسایتی کاملا خاص و متفاوت برای پامیر طراحی شده است و این مشکل به کلی رفع شده.
  3. برای رفع چالش سوم نیز فروش گستر به کمک تیم پشتیبانی فعال و همچنین سیستم تیکتینگی که در اختیار مشتریان قرار داده، همواره آماده خدمات رسانی به مشتریان بوده و مشکلات فنی پیش آمده در سایت را به سرعت رفع می نماید و از این جهت نیز شرکت پامیر دیگر نگرانی ندارد.