خدمات پشتیبانی

ما در آرسینا بر آن بوده ایم که با پشتیبانی 24 ساعته و ارائه خدمات  نوین در جلب رضایت مشتری های عزیزمان باشیم چون همیشه رضایت مشتری در الویت کارهای ما بوده است. با ارائه سرویس های جدید مانند : به روز رسانی، رفع باگ، آپ تایم مانیتورینگ  در خدمت شما همراهان گرامی هستیم.

پشتیبانی سیستمهای فروش گستر

مشتری سرمایۀ گران بها برای هر سازمانی است و خدمات پشتیبانی یکی از مهم ترین وظایف سازمان است. از این رو تیم پشتیبانی آرسینا از آغاز تا پایان بهره گیری از سیستم فروشگاهی فروش گستر در کنار مشتریان خود میباشد. سابقۀ درخشان در مشتری مداری و همکاری با سازمان های دیگر باعث شده است که آرسینا بتواند در امر خدمات پشتیبانی تجربه بسیار خوبی کسب کند و حاصل آن نیز ارائه خدمات بهتر و بیشتر از پیش است.

مراحل ارائه خدمات پشتیبانی در فروش گستر به این صورت است که پس از توضیح کامل مشکل از سوی مشتری، اپراتور پشتیبانی سعی در یافتن بهترین راه حل در سریع ترین زمان خواهد داشت و تا زمانی که مشتری از پاسخ داده شده راضی نباشد، این روند ادامه خواهد یافت.

سرویس ها و خدمات در دوره پشتیبانی:

 به روز رسانی

از آنجا که نرم افزار فروش گستر همیشه در حال توسعه هست به در بازه های زمانی مختلف سیستم را به صورت اتوماتیک به روز رسانی میکند. (طراحی تم شامل آپدیت نمیباشد)

رفع باگ

گزارش هر گونه ایراد به تیم پشتیبانی مانند مشکلات طراحی یا فنی در اصرع وقت رفع میگردد.

آپ تایم مانیتورینگ

دامنه مورد نظر توسط رباتها در هر 60 ثانیه چک و در صورت بالا نبودن به تیم پشتیبانی گزارش و مشکل را بلا فاصله رفع میکنند. 

مانیتور خطا های سیستم

در سیستم فروش گستر تمامی لاگها نمایش داده میشود و طی بازه زمانی مشخص توسط تیم پشتیبانی مانیوتور و در صورت هر گونه مشکل رفع میگردد.

تمامی خدمات ذکر شده فقط در زمانی که مشتری دارای پشتیبانی از سوی ما رعایت ظوابط قرارداد عمل کرده باشد امکان پذیر هستند.