متاسفانه این آیتم دیگر در دسترس نمی باشد!
تصویر ایران فیت

ایران فیت

جامع ترين وب سايت آموزش بدنسازي و خريد آنلاين مكمل و تجهيزات ورزشي، با مجوز رسمي از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو

ورزشکاران ودوست داران رشته بدنسازی، همیشه به دنبال یک سایت فروشگاهی معتبر بودند تا مکمل های مورد نیاز به همراه برنامه روزانه خود را به راحتی تهیه نمایند. طراحی فروشگاه ایران فیت، تمامی این نیاز ها را برطرف ساخت و با ارائه کامل ترین پکیج های مکمل غذایی، یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی در عرصه ورزش و بدنسازی شد و در کوتاه ترین زمان، بیشترین مخاطب را جذب سیستم خود نموده است .

معرفی

فروشگاه و رسانه تخصصی ایران فیت

سایت ایران فیت یک سایت تخصصی ورزش بدنسازی و تناسب اندام است. افراد با استفاده از سایت ایران فیت می توانند برنامه های غذایی مناسب و همچنین مکمل های مورد نیاز خود را تهیه نموده و به هدف خود برسند، از طرفی ایران فیت در نظر دارد رسانه ای تخصصی برای ورزشکاران و علاقه مندان باشد.

 

چالش ها

چالش های ایران فیت

  • رویکرد دو جانبه ایران فیت ( مجله - فروشگاه ) اولین چاش بود . سایت ایران فیت با توجه به شناخت کلی از مشتریان خود هدفش تبدیل سایت به یک فروشگاه آنلاین در فروش مکمل های ورزشی و مجله ای جهت ارائه اطلاعات جامع در حیطه ی ورزش بود.

  • دومین نیاز سایت ایران فیت طراحی سایت به طور خاص و مد نظر کارفرما بود. این سایت می بایست طبق نظر کارفرما شبیه به یک سایت خارجی طراحی می شد. از طرفی زیبایی سایت جهت نشان دادن کیفیت محصولات به عنوان هدف اصلی مطرح بود.

  • چالش سوم نیاز به داشتن اپلیکیشن و ربات علاوه بر وب سایت ایران فیت بود. از این رو می بایست سیستمی طراحی می شد تا هر سه بخش را به طور همزمان و یکپارچه مدیریت کند و هماهنگی لازم بین هر کدام از بخش ها برقرار شود.

 

راهکار ها و نتایج

راهکار های فروش گستر برای سایت ایران فیت

  1. راهکار فروش گستر برای اولین چالش گفته شده طراحی سیستم مدیریت محتوا و همچنین وبلاگ پیشرفته بود. از این طریق سایت ایران فیت علاوه بر تبدیل شدن به یک مجله ی اینترنتی، در حیطه ی فروش محصولات و مکمل های آنلاین نیز به طور همزمان مدیریت شد.همچنین امکان تولید و ویرایش محتوا با استفاده از بروز ترین  ماژول های سئو داخلی از دیگر راهکار های فروش گستر برای این سایت در رابطه با اولین چالش بوده است.

  2. طراحی سایت ایران فیت با استفاده از شبیه سازی با سایت خارجی مورد نظر انجام گرفت، که در روند طراحی علاوه بر نزدیک شدن به نظر کارفرما در مورد وبسایت خارجی تمامی فاکتور های مورد نیاز در جهت ایجاد بازخورد مثبت برای کاربرهای ایرانی ( UX ) در نظر گرفته شد.

  3. طراحی سیستم مدیریت یکپارچه ی سایت در جهت مدیریت همزمان و هماهنگ در بخش های مختلف اعم از وب سایت، ربات و اپلیکیشن برای سایت ایران فیت، که نتیجه ی آن ایجاد هماهنگی لازم در بین پنل های مختلف بود راهکار فروشگستر برای چالش سوم بود

 

نظر مشتری