قوانین و مقررات

 نرم افزار فروش گستر توسط شرکت آرسینا توسعه و پشتیبانی میشود و در استفاده از خدمات شرکت شرایط و ضوابطی وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. برای حفظ حقوق قانونی خریداران مطالعه دقیق این قوانین و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران نرم افزار فروش گستر الزامی هست.

1- استفاده از سرویس نرم افزار فروش گستر به منزله قبول و رعایت کلیه موارد این توافق است.کلیه قوانین نرم افزار فروش گستر تابعی از قوانین جمهوری اسلامی ایران است و شرکت حق تغییرات آتی در قوانین را دارد و نسخه‎ی قوانین بروز شده در وب سایت فروش گستر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

2- فروش گستر موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار است به همین دلیل ضمن آنکه شرکت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید از اینرو شرکت نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

3- شرکت برای مشتریانی که از سرویس هاستینگ فروش گستر بهره بری میکنند، از تمامی اطلاعات نرم افزار به صورت ماهیانه نسخه ‎پشتیبان ذخیره سازی میکند، تا در صورت بروز مشکل هرچه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام کند.

4- نرم افزار فروش گستر، باتوجه به هسته مشترک و فراهم ساختن قابلیت بروز رسانی خودکار بر روی وب سایت ها و تمامی مکانیزم های امنیتی از وب سایت ها و محتوا ها را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر، اقدام به خرید دامنه ها به نام مشتری خواهد کرد و تمام اختیارات آن را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد و هیچگونه مسئولیتی در قبال تمدید و انتقال بر عهده شرکت نمی باشد .

5- اگر خریدار قبلا دارای دامنه باشد شرکت وبسایت را بر روی دامین او آپلود می‎کند ولی هاست باید حتما از سرور آرسینا خریداری گردد، مگر اینکه شرکت خریدار، دارای سروری جداگانه باشد. لازم به ذکر است که در این صورت شرکت آرسینا دیگر هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات سرور کاربران نخواهد داشت.

6- در صورت استفاده از خدمات تبلیغ در گوگل (ادوردز)، با توجه به اینکه واریز مبلغ به سایت گوگل از طرف شرکت با واحد دلار انجام می‎شود به دلیل نوسانات قیمت ارز، مبلغ واریزی به مشتریان با واحد دلار در فاکتور درج خواهد شد.

7- لازم به ذکر است در صورتی که قالب انحصاری خریداری شود به این مفهوم است که شرکت باید قالب را کاملا مد نظر مشتری طراحی نماید. هرگونه استفاده از قالب‎های تم در صورت انحصاری بودن آن غیر مجاز است و به هیچ عنوان به مشتریان دیگر عرضه نخواهد شد.

8- تمام هزینه هایی که به هر نحو مرتبط به کار طراحی وب‎سایت باشد و به صورت واضح در قرارداد ذکر نشده باشد شامل هزینه‎ایی جداگانه است و در پایان کار با برآورد هزینه‎، فاکتور تحویل مشتری می‎گردد.

9- تمامی شرایط و قوانین مندرج،درصورت پایان مهلت قرارداد و عدم تحویل وب‎سایت به دلیل عدم حضور و یا عدم پاسخ گویی مشتری، قرارداد به حالت تعلیق در می‎آید و شرکت می‎تواند از طریق مراجع قانونی برای دریافت هزینه‎ی طراحی سایت اقدام نماید.

10- خدمات پشتیبانی سیستم فروش گستر و هاستینگ از زمان نصب سیستم و ارسال اکانت ادمین به مشتری آغاز خواهد شد.

11- تغییرات در وب‎سایت و یا گزارش هرگونه مشکلات، فقط از طریق ارسال تیکت در وبسایت فروش گستر (سامانه‎ پشتیبانی) امکان پذیر خواهد بود.

امید است با در نظر داشتن موارد ذکر شده، و با تکیه بر دانش و فناوری های روز طراحی سایت بتوانیم همکاری مستمر و پایداری با شما مشتریان گرامی به عمل آوریم.