قوانین و مقررات

 

نرم افزار فروش گستر توسط شرکت آرسینا ارائه شده است و در استفاده از خدمات شرکت شرایط و ضوابطی وجود دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. مطالعه‎ی دقیق این قوانین و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران نرم افزار فروش گستر الزامی می‎باشد.

1- قوانین فروش گستر تابعی از قوانین جمهوری اسلامی ایران است و آرسینا حق تغییرات آتی در قوانین را دارد و نسخه‎ی قوانین بروز شده در وب سایت فروش گستر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

2- آرسینا موظف به رعایت محرمانگی کلیه‎ی داده‎ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار است و آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

3- از تمامی اطلاعات نرم افزار به صورت ماهیانه نسخه‎ی ‎پشتیبان گرفته خواهد شد، تا در صورت بروز مسئله هرچه سریعتر، مشکل خریداران محترم برطرف گردد.

4- فروش گستر، خود اقدام به خرید دامین مورد نظر مشتری می‎کند و در صورت تمایل او بعد از طراحی وب‎سایت روند انتقال دامین به مشتری انجام می‎شود، در غیر این صورت به نام آرسینا ثبت خواهد شد.

5- اگر خریدار قبلا دارای دامنه باشد، آرسینا وبسایت را بر روی دامین او آپلود می‎کند ولی هاست باید حتما از سرور آرسینا خریداری گردد، مگر اینکه شرکت خریدار، دارای سروری جداگانه باشد. لازم به ذکر است که در این صورت، آرسینا دیگر هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سرور نخواهد داشت.

6- در صورت استفاده از خدمات تبلیغ در گوگل (ادوردز)، با توجه به اینکه واریز مبلغ به سایت گوگل از طرف فروش گستر با واحد دلار انجام می‎شود، به دلیل نوسانات قیمت ارز، مبلغ فاکتور واریزی به مشتریان با واحد دلار ارائه خواهد شد.

7- در صورتی که قالب انحصاری خریداری شود به این مفهوم است که شرکت باید قالب را کاملا مد نظر مشتری طراحی نماید. هرگونه استفاده از قالب‎های تم در صورت انحصاری بودن آن غیر مجاز است و به مشتریان دیگر عرضه نخواهد شد.

8- تمام هزینه‎هایی که به هر نحو مرتبط به کار طراحی وب‎سایت باشد و به صورت واضح در قرارداد ذکر نشده باشد، شامل هزینه‎ایی جداگانه است و در پایان کار با برآورد هزینه‎، فاکتور تحویل مشتری می‎گردد.

9- درصورت پایان مهلت قرارداد و عدم تحویل وب‎سایت به دلیل عدم حضور و یا عدم پاسخ گویی مشتری، قرارداد به حالت تعلیق در می‎آید و شرکت می‎تواند از طریق مراجع قانونی برای دریافت هزینه‎ی طراحی سایت اقدام نماید.

10- تغییرات در وب‎سایت و یا گزارش مشکلات، فقط از طریق سامانه‎ی پشتیبانی امکان پذیر می‎باشد.

امید است با در نظر داشتن موارد ذکر شده، بتوانیم همکاری مستمر و پایداری با شما مشتریان گرامی به عمل آوریم.