ویژگی ها و امکانات سیستم

در سیستم مدیریت فروشگاه فروش گستر علاوه بر وجود امکانات عادی اکثر فروشگاه های آنلاین، امکانات پیشرفته تری نیز تعبیه شده است که همین موضوع باعث تمایز نرم افزار فروش گستر از دیگر فروشگاه‎ های آنلاین می ‎باشد. در ادامه به تشریح این امکانات در بخش‎های مختلف می‎پردازیم:

برای راه اندازی سایت فروشگاهی و همچنین آزمایش سیستم فروش گستر به صورت رایگان همین حالا وارد دمو شوید

دمو سیستم

فروش چند جانبه برای هر کسب و کار

هدف از راه اندازی سایت فروشگاهی افزایش فروش است و این امر تنها زمانی صورت می‌پذیرد که بتوانید به درستی بستر فروش آنلاین خود را طراحی و پیاده سازی کنید همچنین نحوه ارائه خدمات و نمایش کالاها به مشتران از اهمیت زیادی برخوردار است، یکی از ویژگی های منحصر به فرد سیستم فروش گستر استفاده از کانال های مختلف اعم از فروش B2C، B2B و مارکت پلیس و... می باشد که همین امر سبب شده تا بستری حرفه ای برای فروشگاه های آنلاین و کسب و کارهایی که قصد دارند ایده های خود را در زمینه تجارت الکترونیک پیاده سازی کنند فراهم سازد.

منعطف

سیستم فروش گستر اعم از پنل مدیریت و سایت فروشگاهی به صورت کامل ریسپانسیو است و در دستگاه های موبایل، تبلت، کامپیوتر و... واکنش گرا می باشد

برای فروش بهتر نیاز است تا از تمام کانال های فروش استفاده کنید و فروش گستر با طراحی و راه اندازی اپلیکیشن های فروشگاهی که با سایت شما یکپارچه سازی می شوند این قابلیت را فراهم ساخته است.

یکی از مهم ترین موارد در راستای جلب اعتماد مشتریان دسترسی سریع به پشتیبانی و خدمات پس از فروش است که با آسان سازی راه های ارتباطی می توانید برند خود را رشد دهید و مشتریان وفادار ایجاد کنید.

فروش گستر این امکان را برای مشتریان فراهم ساخته تا سیستم مدیریت فروشگاه آنلاین مشتریان را مطابق با کسب و کار و نیازهای آنها پیاده سازی و شخصی سازی کند.


مدیریت از معرفی تا تحویل

چالش های بسیاری در مدیریت کسب و کارهای آنلاین وجود دارد اما مهمترین آنها مدیریت کالاها از زمان معرفی تا تحویل آن است، تنها در صورتی می توانید در این چالش بزرگ موفق شوید که از ابزارها و امکانات پیشرفته و دانش تخصصی استفاده نمایید، در سیستم فروش گستر تمامی امکانات و ابزارهای مورد نیاز جهت مدیریت موجودی انبارها، ویژگی های کالا، روش های پرداخت و ارسال و... طراحی و پیاده سازی شده است تا صاحبان کسب و کار با کمترین چالش ها رو به رو شوند.

مدیریت

سیستم مدیریت فروشگاه آنلاین فروش گستر مطابق با استانداردهای سئو طراحی شده و تمامی کد نویسی سیستم در پایه اصول اولیه سئو نوشته شده است، همچنین قابلیت های ویژه ای برای پیشرفت سئو در سیستم وجود دارد.

اینکه به چه صورت و با چه استراتژی بتوانید خدمات و کالاهای خود را معرفی کنید بسیار مهم است که در این راستا سیستم فروش گستر این امکان را به شما می دهد تا کالا و خدمات خود را به صورت هوشمندانه و حرفه ای نمایش دهید.

سیستم دارای قابلیت ایجاد و طراحی کمپین های مختلف تبلیغاتی و جشنواره های مناسبتی است و می توانید بروز ترین و جذاب ترین تکنیک های تبلیغاتی را با تنظیمات پیشرفته سیستم فروش گستر در کمپین ها اعمال کنید.

با امکانات پیشرفته سیستم فروش گستر می توانید سفارشات خود را پرداز و روند آنها را مطابق با سیاست های شرکت خود تنظیم کنید، همچنین گزارش گیری از روند سفارشات یکی دیگر از امکانات این سیستم می باشد.

سیستم پیشرفته فروش گستر این امکان را به مدیران سایت فروشگاهی می دهد تا موجودی انبار و کالاهای خود را به صورت دقیق و منظم مدیریت کنند و روند ارسال را نسبت به سیاست های داخلی تنظیم کنند.

سنجش و بهینه سازی

مدیران سایت های فروشگاهی و خدماتی در تلاشند تا بهترین استراتژی را برای ارائه خدمات و فروش کالاهای خود بکارگیرند اما در صورتی امکان پذیر است که بتوانند عملکرد خود را ارزیابی و بهینه کنند، سیستم حرفه ای فروش گستر با گزارش گیری دقیق این امکان را به مدیران سایت می دهد تا عملکرد خود را مورد سنجش قرار دهند و در صورت نیاز بهینه سازی های مدنظرشان را اعمال کنند.

Cinque Terre

کلیه آمارهای فروش، سودها، محصولات و ... در سیستم آنالیز و ذخیره سازی می شود و می توانید این آمارها را به صورت نموداری و ارقامی گزارش گیری و بررسی کنید.

بروز رسانی های پی در پی، اضافه شدن و تکمیل شدن امکانات سیستم مطابق با اصول تجارت الکترونیک این امکان را برای مشتریان فراهم ساخته تا مدیریت فروشگاه را به صورت حرفه ای انجام دهند.

توسعه و پشتیبانی

یکی از مهمترین ویژگی های هر سیستم قابلیت توسعه و بروزرسانی است که صرفا با این ویژگی پایداری سیستم تضمین می شود، در غیر این صورت پس از گذشت مدتی آن سیستم کارآمدی خود را از دست می دهد، سیستم فروش گستر کاملا اختصاصی طراحی شده و این قابلیت را دارد تا در هر زمان گسترش یابد و بصورت مداوم در حال بروزرسانی است، همانطور که می دانید سیستم مدیریت فروشگاه آنلاین فروش گستر مطابق با اصول تجارت الکترونیک طراحی شده و در زمان های مختلف امکانات و ویژگی های جدیدی به آن اضافه می شود تا صاحبان کسب و کار با بروزترین امکانات فروشگاه آنلاین خود را مدیریت کنند.

پشتیبانی

تیم فنی فروش گستر این امکان را برای مدیران فروشگاه های اینترنتی فراهم ساخته تا کلیه دسترسی ها را مدیریت کرده و محدودیت های مدنظر خود را اعمال کنند، همچنین تمامی داده های حساس سیستم کدگذاری شده و سیستم در برابر حملات سایبری محافظ است.

با امکاناتی همچون گزارش گیری های منظم، اعلام اخطارهای خودکار به مدیر سایت، مانیتورینگ سایت و بک آپ گیری های اتوماتیک و دستی مدیریت و نگهداری سیستم برای صاحبان کسب و کار آسان و راحت شده است.

همانطور که می دانید سیستم فروش گستر مطابق با اصول تجارت الکترونیک طراحی شده است و پیوسته در حال گسترش و توسعه است تا همراه با تکنولوژی روز دنیا حرکت کند، همین امر سبب شده تا بروز ترین امکانات و پیشرفته ترین قابلیت ها را در خود جای دهد تا با راهکارهای جدید فروش آنلاین فوق العاده ای را تجربه کنید.