اخبار

اسامی افراد برگزیده در قرعه کشی فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

امسال الکامپ از تاریخ ششم لغایت نهم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‎های بین المللی تهران برگزار شد. فروش گستر در این رویداد علاوه بر معرفی محصولات و خدماتش، در طول دوره‎ی نمایشگاه، همه روزه به قید قرعه فروشگاه 20 میلیون تومانی خود را به بازدیدکنندگان غرفه اهدا نمود.

25 درصد تخفیف ویژه نمایشگاه الکامپ

آرسینا با اعمال تخفیف 25% بر روی محصولاتش، همزمان با حضور در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ، به مشتریان خود این نوید را می‎دهد که بتوانند از رقبایشان پیشی بگیرند. زمان در نظر گرفته شده برای این تخفیف از تاریخ 1 مردادماه 97 الی 15 مردادماه 97 می‎باشد. محل دیدار ما با شما: نمایشگاه بین المللی تهران - سالن میلاد - غرفه 31A

حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

فروش گستر، برای معرفی محصولات خود در بیست و سومین دوره‎ی نمایشگاه بین المللی الکامپ در تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه سال 97 حضوری فعال خواهد داشت و جدیدترین دستاوردهای خود را به علاقه‌مندان معرفی می‌نماید.
حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

تلگرام تنها راه کسب و کار شما نیست

امروزه بخش قابل توجهی از اشتغال جوانان در تلگرام ايجاد شده است و برای نابودی این اشتغال كافيست فيلترينگ تلگرام ادامه پيدا كند. تلگرام نه تنها وسیله‎ای برای برقراری ارتباط، بلکه بستری برای تجارت کالا و خدمات است.
تلگرام تنها راه کسب و کار شما نیست

وجود اختلال در سامانه‎ی "نمـاد اعتمـــــاد الکتـرونیـکی"

بدلیل بروز رسانی سامانه‎ی نماد اعتماد الکترونیکی در روند ورود به این سامانه و ثبت نام های جدید اختلال ایجاد شده است.

ارتقا فریم ورک Bootstrap به نسخه 4 در طراحی فروش گستر

آرسینا در طراحی‎ سیستم‎های فروشگاهی خود، برای بهبود زیبایی، سادگی، شفافیت، یکپارچگی، واکنشگرایی و ..... از آخرین ورژن Bootstrap که در آذر ماه سال 1396 توسط توییتر منتشر شده است استفاده کند.

پیام نوروزی مدیر عامل

آرسینا با امید خلق روزهای بهتر، آغاز شکوفایی دوباره طبیعت را به شما عزیزان تبریک میگوید.

شرایط ویژه‌ برای مشتریان جدید در اسفند 96

به مناسبت فرارسیدن بهار، فروش‌گستر شرایط ویژه‌ای را در اسفند ماه 96 برای مشتریان جدید در نظر گرفته است، که شب عید امسال بتوانند با راه اندازی فروشگاه آنلاین خود محصولات و خدماتشان را آنلاین بفروشند.

سیستم پرداخت آنلاین، بیت کوین

بیت کوین چیست؟ - بیت کوین یک نوآوری اینترنتی با کارکردی مشابه پول عادی است که تحت یک شبکه توافقی، یک سیستم پرداخت جدید را به وجود آورده است. درست مانند یورو و دلار، به وسیله بیت کوین می‌توانید کالاها را به صورت مجازی خرید کنید.

گسترش چشم گیر تکنولوژی، نیاز امروز

۲۲۰۰۰% رشد کاربران اینترنت ایران در ۷ سال اخیر!