درخواست مشاوره

مشاوره راه‌اندازی فروشگاه آنلاین

فروش گستر پیشرفته ترین پلتفرم مدیریت فروشگاه اینترنتی را در اختیارتان قرار می دهد که می توانید بدون هیچ محدودیتی امکانات و ویژگی های مدنظرتان را در وبسایت فروشگاهی خود اضافه و مدیریت کنید.

برای ارتباط با کارشناسان ما همین حالا تماس بگیرید 49021 - 021

طراحی فروشگاه اینترنتی

نگران توسعه کسب و کار خود باشید،

در سیستم فروشگاهی فروش گستر هیچ محدودیتی در خصوص امکانات مدیریتی و گسترش فروشگاه آنلاین نخواهید داشت

آشنایی با سیستم استعلام قیمت

طراحی فروشگاه اینترنتی

چرا کسب و کار خود را آنلاین کنیم؟

با پیشروی تکنولوژی و همچنین پس از شیوع ویروس کرونا نیز فروش به سبک سنتی کاهش یافته و به شکل چشمگیری فروش های آنلاین مورد استقبال قرار گرقته و شاهد افزایش آمار خرید های آنلاین بوده ایم، اکنون دیگر فرصتی برای از دست دادن زمان وجود ندارد و باید هر چه سریع تر کسب و کار خود را به صورت آنلاین گسترش داده و توسعه دهید زیرا در سال های آینده امکان رقابت در فضای مجازی در برابر همکاران خود بسیار دشوارتر و زمانبرتر خواهد بود. همچنین با توسعه کسب و کار خود به صورت آنلاین می توانید مخاطبان هدف خود را به وسعت ایران گسترش دهید و از سراسر ایران عزیز مشتری جذب کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

نگین صنعت خود باشید

طراحی فروشگاه اینترنتی

افزایش سود آوری

طراحی فروشگاه اینترنتی

توسعه کسب و کار

طراحی فروشگاه اینترنتی

گسترش مخاطبان هدف

ضرورت بهره‌مندی از مشاوره راه‌اندازی فروشگاه آنلاین یا مارکتپلیس

از گذشته تا کنون کسب و کارهای بسیاری به سمت فروش آنلاین سوق پیدا کرده اند اما با چالش ها و مشکلات بسیاری مواجه شده اند و حتی برخی از آنها نیز کسب و کار آنلاین خود را رها کرده و صرفا به همان روش سنتی کار خود را ادامه می دهند. یکی از دلایلی که موجب ناامیدی و غیر فعال شدن فروش آنلاین است نیز بکارگیری افراد غیر متخصص و فعالیت های غیر حرفه ای می باشد. تمامی فعالیت ها باید در راستای اهداف تعیین شده و همچنین مطابق با ظرفیت های کسب و کار باشد همچنین بکارگیری از افراد متخصص و ارائه راهکارهای حرفه ای برای پیشبرد اهداف می تواند بسیار موثر باشد به همین خاطر بهره مندی از مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین ضرورت پیدا خواهد کرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

چطور صاحب فروشگاه آنلاین حرفه ای شویم؟

برای سفارش سایت فروشگاهی پیشرفته و دریافت مشاوره فرم زیر را جهت برگزاری جلسه تکمیل و ارسال نمایید.