خدمات کفسابی الیاساب

ایلیا ساب

گروه کفسابی و نماشویی ایلیا ساب

موسسه خدماتی ایلیاساب با تجربه ایی 30 ساله در صنعت نماشویی،کفسابی و فناوری های نوین ساختمان که از قدیمی ترین موسسات در این حرفه است. ما تلاش کردیم با طراحی سایتی متناسب با خدمات ایلیاساب و انجام پروژه سئو، جایگاهی نزدیک به تجربه حرفه ای آنها را رقم بزنیم.

معرفی

ایلیاساب

موسسه خدماتی ایلیاساب با تجربه ایی 30 ساله در صنعت نماشویی،کفسابی و فناوری های نوین ساختمان ، از قدیمی ترین موسسات در این حرفه است. وب سایت ایلیا کفسابی با جدید ترین تکنولوژی و روش ها، ارائه دهنده ی خدمات کفسابی و نماشویی در کلیه مناطق تهران و شهرستان ها بوده و با مجرب ترین کارشناسان در این زمینه مشغول به فعالیت است.

چالش ها

چالش های ایلیاساب

  1. اولین چالش ایلیا کفسابی مربوط به طراحی سایت خود بود. ایلیا کفسابی خواهان طراحی منحصر به فرد با توجه به شناخت مشتریان خود بوده و هدف این شرکت اعمال طراحی خاص با تاکید بر تصاویر نمونه کارهای انجام شده بود.

  2. دومین چالش مربوط به سیستم آنلاین استعلام قیمت برای مشتریان بود. در واقع هدف این موسسه از داشتن گزینه ی استعلام قیمت برآورد حدودی قیمت برای خدمات مورد نظر مشتری قبل از تماس با شرکت بوده است. تا مشتریان بتوانند میانگین قیمت خدمات مورد نظر خود را از طریق این سیستم به دست آورند.

  3. از آن جایی که طی چند سال اخیر مشتریان از طریق سرچ در موتور های جست و جو اطلاعات مربوط به خدمات مورد نظر خود را  به دست می آورند. از این رو این موسسه خواهان پیشرفت در موتور های جست و جو بود، تا نام شرکت بیش از پیش از این طریق در بین شرکت های خدماتی دیگر شناخته شود.

 

راهکارها و نتایج

راهکار های فروش گستر برای سایت ایلیا کف سابی

  • بر اساس موارد گفته شده در چالش اول ، فروش گستر از یک طراحی خاص برای سایت ایلیا کفساب استفاده نمود تا در برخورد اول مراجعان با سایت تصاویر نمونه کارهای قبلی بیشترین نمود را داشته باشد. این طراحی مطابق با نظرات و نیاز های کارفرما کاستومایز شد که نتیجه ی آن ایجاد یک سایت منحصر به فرد بود.

  • فروش گستر از طریق طراحی ماژول اختصاصی استعلام قیمت برای سایت ایلیا ساب به مشتریان این سایت امکان استعلام قیمت حدودی خدمات مورد نیاز خود از طریق این ماژول را داده است. نتیجه ی طراحی این ماژول افزایش سطح ارتباط و تعامل مشتریان با سایت شد.

  • همچنین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئو اعمال شده توسط فروش گستر در سایت سبب وقوع نتایج درخشان در این موسسه شد که مهم ترین نتیجه ی آن قرار گیری سایت در 5 نتیجه برتر گوگل برای مهمترین کلمات در زمینه کفسابی و نماشویی ایران شد.

 

نظر مشتری