تصویر دیجیتال لند

دیجیتال لند

فروشگاه آنلاین لوازم جانبی دستگاه های دیجیتال

دیجیتال لند یک وب سایت فروشگاهی در زمینه ی محصولات رایانه ای می باشد. این مجموعه در سال 2006 فعالیت خود را در بستر اینترنت آغاز کرد و از همان ابتدا با در نظر گرفتن نیاز های کاربران همواره در جهت بهبود فرآیند خرید، تلاش خود را به کار گرفته است و هر روزه با بروز رسانی های خود به سمت هدف اصلی که "خرید آسان و امن" می باشد حرکت کرده است. دیجیتال لند تمامی مجوز های مورد نیاز مانند نماد اعتماد الکترونیکی را کسب کرده و با کادری مجرب و کار آزموده آماده ی خدمت رسانی هرچه بیشتر به شما عزیزان می باشد.

چالش ها

1. اولین چالش دیجیتال لند مربوط به طراحی سایت خود بود. دیجیتال لند خواهان طراحی منحصر به فرد با توجه به شناخت مشتریان خود بود. هدف این شرکت اعمال طراحی خاص با تاکید بر تصاویر نمونه کارهای انجام شده بود.

2. دومین چالش مربوط به سیستم هوشمند مدیریت سفارشات بود. در واقع هدف این فروشگاه از داشتن گزینه سیستم هوشمند مدیریت سفارشات برای فروشگاه راحت تر شدن مدیریت فاکتورهای پرداخت نشده بوده است.

3. سومین چالش دیجیتال لند استفاده از بارکد هایی بود که برای محصولاتشان طراحی کرده بودند و درخواست استفاده از بارکد ها را داشته و که در زمان فروش از انبار کسر موجودی گردد که با استفاده از ماژول صندوق فروشگاهی قابل اجرا بود.

4. چهارمین چالش دیجیتال لند استخراج دیتا از هاست قبلی و اضافه کردن به هاست جدید بود که با استفاده از خدمات فروش گستر این امکان برایشان میسر شد.

راهکارها و نتایج

  • بر اساس موارد گفته شده در چالش اول، فروش گستر از یک طراحی خاص برای سایت دیجیتال لند استفاده نمود تا کاربران در اولین نگاه به وبسایت دیجیتال لند، متوجه وجود تصاویر نمونه کارهای قبلی شوند و این تصاویر بیشترین نمود را داشته باشد. این طراحی مطابق با نظرات و نیازهای کارفرما کاستومایز شد که نتیجه آن ایجاد یک سایت منحصر به فرد بود.
  • فروش گستر از طریق طراحی ماژول سیستم هوشمند مدیریت سفارشات برای سایت دیجیتال لند این امکان را داد تا فاکتور های که ثبت سفارش شده و پرداخت نشده اند با فیلتر تاریخ حذف شوند و همینطور اقداماتی صورت گرفت تا با ماژول صندوق فروشگاهی کلیه فاکتور ها با بارکد خوانده شوند و امکان اتصال به انبار را داشته باشند.
  • همچنین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئو اعمال شده توسط فروش گستر در این سایت سبب وقوع نتایج درخشان در این فروشگاه شد.