فروشگاه آنلاین فوراورشاپ

فوراور شاپ

نماینده و مشاور محصولات فوراور لیوینگ آمریکا در ایران

فوراور شاپ فروشنده آنلاین محصولات فوراور

معرفی

معرفی سایت فوراور شاپ

فوراور شاپ فروشنده محصولات فوراور با پایه آلوئه ورا بوده و در زمینه ی فروش محصولات گیاهی به صورت آنلاین فعالیت دارد. محصولات شرکت فوراور شاپ شامل انواع محصولات آرایشی،بهداشتی و کمک درمانی است.

 

چالش ها

چالش های فوراور شاپ

  • فوراور شاپ به عنوان وب سایت فروش محصولات گیاهی به صورت آنلاین دارای رقبای فراوانی بود. از این رو خواهان طراحی سایتی خاص و منحصر به فرد بود تا از دیگر رقبای خود متمایز شده و منجر به افزایش فروش محصولات با جذب خاطب شود.

  • با توجه به شناخت مشتریان که بیشتر خرید های خود را از طریق سرچ کردن در اینترنت انجام می دادند از این رو خواهان ارتقا در موتور های جست و جو نسبت به سایت های مشابه بود تا بتواند در کسب و کار خود موفق باشد.

  • سومین چالش مربوط به ارسال محصولات به مشتریان بود. از آن جایی که مشتریان سایت فوراور شاپ کالای مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت سفارش می دهند از این رو نیاز به داشتن یک سیستم در جهت رسیدگی به امور ثبت و ارسال سفارش در سایت فوراور برای جلوگیری از پیچیدگی و بروز مشکل احساس می شد.

  • فوراور شاپ به عنوان یک سایت وارد کننده ی محصولات گیاهی می بایست قیمت های موجود در سایت را روزانه به روز رسانی کرده و همچنین واحد پول را به درهم و تومان تغییر دهد. هدف از این گزینه جلوگیری از مشکلات مختلف در روند فروش محصولات به صورت آنلاین بود بنابراین می بایست یک سیستم هوشمند ویرایش قیمت در اختیار داشته باشد.

 

راهکار ها و نتایج

راهکار های فروش گستر برای فوراور شاپ

  1. راهکار فروش گستر برای اولین چالش سایت فوراور شاپ طراحی یک سایت ویژه و متفاوت بود که در این طراحی تمامی خواسته های کارفرما اعمال شد و در نهایت مجر به ایجاد یک سایت زیبا گردید.

  2. در جهت رفع دومین چالش، فروش گستر راهکاری مناسب ارائه داد. این راهکار ارائه ی اقداماتی در جهت تولید محتوای سئو بیس محصول و همچنین سئوی تکنیکال برای سایت فوراور شاپ بود که نتیجه ی آن ارتقا در موتور های جست و جو و قرار گرفتن در بین 3 نتیجه اول گردید.

  3. از طریق راه اندازی ماژول هوشمند ارسال پستی در سایت فوراور شاپ نیاز به نیروی انسانی در جهت ارسال محصولات از بین رفته و سیستم به طور هوشمند کالای سفارش داده شده توسط مشتری را از طریق اطلاع رسانی به اداره ی پست به دست خریدار می رساند.

  4. از طریق طراحی ماژول تخصصی چند ارزی توسط فروش گستر سایت فوراور شاپ توانایی تغییر واحد پولی محصولات در زمان بارگذاری کالا را به دست آورد. تا کالاهای جدید با واحد پولی درهم در سایت قرار داده شوند.

 

نظر مشتری