تصویر لومیناک

لومیناک

تولید کننده محصولات چسب های گرما ذوب

شرکت مهندسی بسپار گستر آریا در سال 1387 با هدف تولید آمیزه‌های پلیمری صنعت خودروسازی آغاز به کار کرد و محصولات خود را با تولید چسب‌های گرما‌ذوب و سایر چسب‌ها با برند “لومیناک” گسترش داد. مـحصولات شرکت شامل انـواع چـسب‌های گرما‌ذوب، کامپاندهای پلی پروپیلن، چسـب‌های پلی‌یورتانی، چسب‌های حساس به فشار، چسب‌های پایه آب و ... در صنایع مختلف بـا ظرفیت بـهره‌بـرداری 12000 تـن در سـال اسـت.

چالش ها

اولین چالش لومیناک، قابلیت چند فروشگاهی شدن سیستم سایت لومیناک بود به طوریکه هر 2 سایت رو بتونن به صورت همزمان با یک پنل مدیریت کنن برای دسترسی سریعتر به دسته بندی های سایت و مدیریت همزمان 2 سایت

دومین چالش لومیناک قابلیت تغییر زبان فروشگاه به 8 زبان مختلف مثل: عربی، انگلیسی و روسی بود به دلیل  بازدید مشتریان از کشورهای مختلف

سومین چالش لومیناک داشتن امکانات ارتقاءسیستم و ماژولار بودن سایت و همچنین داشتن امکانات حسابداری چک ها که شامل امکان راس گیری چک ها، به طوری که تاریخ سررسید تمام چک ها برای ادمین سایت مشخص شده و به اطلاع مدیر اطلاع رسانی شود.

همچنین لومیناک درخواست امکان درج ویدئو داخل سایت و طراحی اپلیکیشن و ربات فروشگاهی از گروه تخصصی فروش گستر داشتند.

 راهکارها و نتایج

تیم فروش گستر برای پاسخ به چالش اول، سیستمی مجزا طراحی کرده که در این راستا امکاناتی را فراهم آورد که سایت لومیناک به طور همزمان از هر دو سایت استفاده کنند.

برای پاسخ به چالش دوم، باید بگوییم که تیم تخصصی فروش گستر با تولید یک سیستم اختصاصی مجهز به 8 زبان مختلف که کد نویسی آن از صفر تا صد با برنامه نویسان این تیم بوده است، به سرانجام رسانده و از این طریق احتمال بروز مشکلات فنی را در سایت های فروشگاهی اش تا حد امکان پایین آورده.

برای پاسخ به چالش سوم، فروش گستر با ارائه و راه اندازی ماژول امکان راس گیری چک ها و پرداخت در وبسایت لومیناک از بروز مشکل تفاوت قیمت فروش و همچنین امکان پرداخت به صورت اقساط چکی و پرداختی های مشتریان به دو صورت عمده و تک را به صورت کامل حل نمود.

فروش گستر همواره آماده تولید انواع، اپلیکیشن و ربات فروشگاهی میباشد. برای رفع این چالش نیز، تیم توسعه و طراحی با توجه به نظر کارفرما یک پکیج کامل از وبسایت، اپلیکیشن و ربات را برای لومیناک تولید کرده و قابلیت یکپارچه سازی را برای هرکدام قرار دادند. از این رو در حال حاضر لومیناک یک سیستم یکپارچه برای تمام کانال های فروش خود دارد.

طراحی یک سایت اختصاصی که در آن تمامی فاکتور های لازم اعم از UXوUI رعایت شده و طراحی آن کاملا مطابق با خواست کارفرما صورت گرفته است. هدف اصلی در طراحی این بخش توجه به برندینگ و فروش سریع بود.

همچنین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئو اعمال شده توسط فروش گستر در این سایت سبب وقوع نتایج درخشان در این فروشگاه شد.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: