تصویر مارال روکش

مارال روکش

تولید و عرضه کننده روکش صندلی چرم انواع خودروهای ایرانی و خارجی

تمام کسانی که به زیبایی خودروی خود اهمیت میدهند، حداقل یکبار از اسم مارال روکش را شنیده اند. مارال روکش بزرگترین تولید کننده روکش صندلی متناسب برای تمامی خودرو های داخلی و خارجی در ایران است. با وجود اینکه سابقه این شرکت به بیش از نیم قرن میرسد، اما با استفاده از جدیدترین متد های تولید و با کیفیت ترین چرم های داخلی، جایگاه متفاوتی را در میان مشتریان از آن خود ساخته است . همکاری ما با مارال روکش، فروشگاه اینترنتی بی نظیری را ساخت تا تمام مخاطبان از تمام نقاط جهان به راحتی به این محصولات دسترسی داشته و خرید خود را ثبت نمایند.

معرفی

روکش مارال

مارال روکش بزرگترین تولید کننده روکش صندلی متناسب برای تمامی خودرو های داخلی و خارجی در ایران است.
با وجود اینکه سابقه این شرکت به بیش از نیم قرن میرسد، اما با استفاده از جدیدترین متد های تولید و با کیفیت ترین چرم های داخلی، جایگاه متفاوتی را در میان مشتریان از آن خود ساخته است . سایت مارال کاور یک وب سایت بزرگ در جهت فروش آنلاین روکش های چرم برای صندلی های خودرو است. در این وب سایت مشتریان می توانند روکش های مناسب برای خودروی خود را مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.

 

چالش ها

چالش های سایت مارال روکش

  1.       اولین چالش برای فروش روکش صندلی ظاهر کلی سایت بوده . از آن جایی که سایت مارال کاور در جهت فروش روکش های چرم اتومبیل فعالیت دارد نیازمند یک ظاهر زیبا در جهت جذب مشتریان و افزایش سطح فروش بوده است.بنابراین می بایست در ظاهر سایت المان ها و فاکتور های اساسی لحاظ می شد تا این سایت بتواند میزان بازدید و فروش خود را افزایش دهد.

  2.       یکی از چالش ها تمایل مارال کاور برای انجام پشتیبانی فنی کامل سایت توسط شرکت طراحی کننده وبسایت بود که به نیروی متخصص در زمینه برنامه نویسی در مجموعه ایشان نیاز نباشد

  3.       از آن جایی که مشتریان مارال کاور از روش های متعددی برای خرید محصول استفاده می کنند می بایست یک روندی تدوین می شد تا مشتریان بتوانند از طرق مختلف کالای خود را خریداری نمایند. از این رو نیازمند کانال های ارتباطی جدید نظیر اپلیکیشن و رباط در جهت فروش کالا بود.

  4.       چهارمین چالش مربوط به فروش محصولات از طریق موتور های جست و جو است. سایت مارال کاور نیازمند بالا آمدن در موتور های جست و جو در جهت فروش بیشتر محصولات و شناخته شدن در بین سایت های دیگر فروش روکش صندلی بود.

 

راهکارها و نتایج

راهکار های فروش گستر برای سایت مارال کاور

  •         فروش گستر با بازطراحی و الگو برداری از بهترین وبساین های خارجی مشابه طراحی را آغاز کرده و در این روند نظرات و نکات کارفرما نیز علاوه بر رعایت اصول UX و UI  در طراحی در نظر گرفته شده و نتیجه ی آن افزایش سطح فروش و زیبا سازی ظاهری سایت بوده است.

  •         از آن جایی که پشتیبانی وب سایت مارال کاور یکی از چالش های این سایت بود ، پشتیبانی شبانه روزی سایت مارال کاور و برطرف کردن مشکلات سایت از طریق طراحی سیستم تیکتینگ برای ارتباط مستقیم راهکار فروشگستر برای این سایت بود.

  •         سومین راهکار فروش گستر مربوط به مدیریت رباط، اپلیکیشن و سایت بود. فروش گستر یک سامانه مدیریت یکپارچه برای مدیریت کل کانال هی فروش است که از طریق پنل مدیریت سایت تحت مدیریت کامل قرار دارد گرفت و از مدیریت جداگانه هر یک از موارد گفته شده جلوگیری نمود. از این رو تمامی خرید های انجام شده از هر سه روش توسط پنل کاربری در سایت مارال کاور به انجام می رسد.

  •         فروش گستر از طریق استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئوی تکنیکال ویژه ی خود سایت مارال کاور را تبدیل به سایتی معتبر و شناخته شده کرده است که در موتور های جست و جوی گوگل در اولین ردیف جست و جو قرار دارد.

 

نظر مشتری