متاسفانه این آیتم دیگر در دسترس نمی باشد!
تصویر Abigell

Abigell

فروش آنلاین پوشاک و زیورآلات دست ساز هنرمندان ایرانی در آمریکا

فروشگاه ابیگل فروشنده محصولات دست ساز،در زمینه: کیف، کفش، انگشتر، دستبند در آمریکا می باشد.

چالش ها

ابیگل به عنوان فروشگاه فروش کالاهای دست ساز به صورت آنلاین دارای رقبای فراوانی بود. از این رو خواهان طراحی سایتی خاص و منحصر به فرد برای ایجاد تمایز با رقبای خود در یران و خارج از کشور بود. چراکه این امر می توانست سبب افزایش فروش و در ادامه وفاداری مشتری به سایت ابیگل شود.

با توجه به شناختی که از مشتریان این قبیل از اقلام و کالاها داشت، که بیشتر خرید های خود را از طریق سرچ کردن در اینترنت انجام می دادند، خواهان ارتقاء در موتور های جست و جو نسبت به سایت های مشابه خارجی بود تا بیشتر دیده شود و در نتیجه فروش برای این نوع از کالاها داشته باشد.

مورد بعدی مربوط به ارسال محصولات به مشتریان در آمریکا بود. از آن جایی که اکثر مشتریان سایت ابیگل خارجی هستند و کالاهای مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت سفارش می دهند، نیاز به یک سیستم جهت رسیدگی به امور ثبت و ارسال سفارش احساس میشد تا مشتری درگیر مشکلات مربوط به این امر نشود و بتواند سفارشات خود را به آسانی سفارش و پیگیری نمایند.

راهکار ها و نتایج

راهکار فروش گستر برای اولین چالش فروشگاه ابیگل طراحی یک سایت ویژه و متفاوت انگلیسی زبان بود که در این طراحی تمامی خواسته های کارفرما اعمال شد و نتیجتا این سایت با ظاهری زیبا و کارایی منحصر به فرد طراحی و تولید شد.

در جهت رفع دومین چالش، فروش گستر با اقدامات مناسبی از قبیل تولید محتوای سئو بیس محصول و همچنین اجرای سئوی تکنیکال برای فروشگاه ابیگل باعث شد که نه تنها در صفحه اول جست و جوی گوگل قرار بگیرد بلکه  جز سه نتیجه اول نشان داده شود.

همچنین با راه اندازی ماژول هوشمند ارسال پستی در سایت فروشگاهی ابیگل دیگر نیازی به وجود نیروی انسانی در مجموعه جهت ارسال کالا به مشتری در آمریکا نیست. با وجود این ماژول ماموران پست به صورت سیستماتیک کالا را از فروشگاه ابیگل تحویل گرفته و برای مشتری ارسال می کنند.

از طریق طراحی ماژول تخصصی ارزی توسط فروش گستر فروشگاه ابیگل توانایی تغییر واحد پولی محصولات در زمان بارگذاری کالا را به دست آورد. تا کالاهای جدید بتوانند با واحد پولی دلاری در سایت قرار داده شوند.