تصویر بامیلو

بامیلو

Bamilo theme

پیاده سازی فروشگاه اینترنتی و بازار آنلاین مشابه وبسایت مارکت پلیس بامیلو

وبسایت بامیلو یک سایت مارکت پلیس بوده که در آن خرده فروشان زیادی کالاهای خود را به فروش می رسانند . مارکت پلیس به سایت هایی می گویند که همانند یک بازار تعداد زیادی فروشنده با کالاهای متفاوت در آن فعالیت می کنند و کالاهایشان را به فروش میرسانند.

بامیلو در واقع پلتفرمی را به وجود آورده تا تمام خرده فروشانی که صرفا کالایی را تولید یا تامین می کنند و فضایی برای فروش اینترنتی آن ندارند، بتوانند محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشند. البته به صورت زیر مجموعه ای از بامیلو.

به عبارتی در یک فروشگاه مارکت پلیس شما میتوانید انتخاب کنید که یک کالا را از کدام فروشنده بخرید (البته گاهی نیز پیش می آید که یک کالا تنها توسط یک فروشنده ارائه میشود). در پلتفرم بامیلو شما میتوانید فروشندگاه مختلف یک کالا را به همراه مشخصات کامل فروشگاه یا فروشنده، شرایط خرید و ارسال کالا،قیمت کالا و... مشاهده کنید و سپس به فراخور شرایطتان یک کدام از آن ها را برگزینید و از آن خرید کنید.

به علاوه طراحی ظاهری بامیلو نیز یکی از طراحی های دلنشین و محبوب برای کاربران بوده و اکثر کاربران از فضای ظاهری بامیلو رضایت داشته اند. چراکه طراحان بامبلو در زمینه تجربه کاربر و User Friendly بودن تا حد خوبی تلاش کرده اند و اکثریت مشتریان این سایت خرید آسان و بی دردسری را در آن تجربه نموده اند.

فروش گستر با طراحی قالبی مشابه قالب بامیلو این فرصت را فراهم آورده تا کلیه کسب و کارهایی که ماهیت آنها مارکت پلیس است، بتوانند از این قالب کارآمد استفاده نمایند.

نسخه ای که فروش گستر طراحی کرده علاوه بر این که به جهت ظاهری مشابه سایت بامیلو است و تمام ویژگی ها و امکانات آن را داراست به جهت پشتیبانی و کدنویسی منبع نیز بسیار قوی عمل کرده است و مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که این قالب به جهت فنی بسیار قدرتمند بوده و خللی در کار آن ها به وجود نخواهد آورد.

قالب بامیلو ماژولار بوده و قابل ارتقاست. به این معنی که هرگاه فروش گستر یک ماژول (امکان) جدید فراهم آورد، این امکان بر روی قالب بامیلو نیز قابل اجرا بوده و از این طریق می توان آن را ارتقا داد. در واقع شما میتوانید امیدوار باشید که فروشگاه مارکت پلیستان روز به روز پیشرفت کرده و قابلیت های جدیدی پیدا می کند که این امر میتواند موجب سود و موفقیت بیشتر شما شود.

قالب مشابه بامیلو میتواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که قصد دارند محصولات مختلف را توسط عرضه کنندگان و تامین کنندگان متفاوت بفروشند و به دست مشتریان برسانند.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.