نمایی از صفحه نخست فروشگاه بندر کالا

بندر کالا

عرضه کننده لوازم خانگی ایرانی و خارجی

فروشگاه اینترنتی بندر کالا، یک سایت فروشگاهی است که به طور تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی اعم از لوازم برقی فعالیت مینماید و بعضا محصولات دیگری را نیز در سایت فروشگاهی خود جهت فروش به نمایش میگذارد. صاحب این فروشگاه در بندر عباس فعالیت دارد و با واردات جنس از طریق بندر با قیمتی نسبتا پایین نسبت به رقبای خود توانسته میزان فروش و حاشیه سود مطلوبی را با فروختن این اجناس به صورت اینترنتی رقم بزند

چالش ها

  • اولین چالش فروشگاه بندر کالا طراحی اختصاصی و دیزاین این وبسایت بود. بهترین پلتفرم و در واقع بزرگترین فرصتی که فروشگاه بندرکالا برای فروش اجناس خود داشت همین سایت فروشگاهی بود که قصد داشت راه اندازی نماید. بنابراین طراحی ظاهری و فنی آن برای این فروشگاه بسیار حائز اهمیت بود.
  • دومین چالشی که فروشگاه بندر کالا با آن روبرو بود، سئو سایت بود. در واقع به این دلیل که بزرگترین فرصت فروش فروشگاه بندر کالا در بستر اینترنت قرار داشت، این نکته بسیار حائز اهمیت بود که این سایت بر روی کلمات کلیدی خود در صفحه اول نتایج سرچ گوگل قرار گیرد تا از این طریق افرادی که به کالاهایی نظیر کالاهای موجود در بندر کالا نیاز دارند، این فروشگاه را پیدا کنند و از این فروشگاه خرید نمایند.
  • سومین چالشی که فروشگاه بندر کالا با آن روبرو بود مدیریت سفارشات، قیمت ها و تخفیف ها بود. برای این برند بسیار اهمیت داشت که پنل مدیریتی که در اختیار او قرار میگیرد تمامی این امکانات را با دسترسی آسان داشته باشد.

راهکارها و نتایج

  •  راهکار فروش گستر برای اولین چالشی که فروشگاه بندر کالا با آن روبرو بود، این بود که یک تم اختصاصی متناسب با نیاز فروشگاه بندر کالا برای این فروشگاه طراحی کرد. این تم شامل تمام امکانات و ویژگی های ظاهری ای بود که کارفرما درخواست کرده بود.
  • به طور کلی سیستم مدیریت محتوای فروش گستر سئو بیس میباشد. به این معنی که اگر تولید محتوای مناسب و صحیح برای آن انجام شود برای سئو با چالشی روبرو نخواهد شد. فروشگاه بندرکالا به جز از جلسات آموزشی رایگان فروش گستر برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو هیچ گونه هزینه ای برای سئو انجام نداده با این حال سایت اون در رتبه بندی گوگل هر روز در حال پیشرفت است.
  • سیستم مدیریت محتوای فروش گستر تاکید بسیار زیادی بر روی مدیریت کالاها، قیمت و تخفیف ها دارد. از این جهت چالش سوم خود به خود و به صورت پیش فرض برای فروشگاه بندر کالا رفع شد.