تصویر درگاه بیت کوین کریپتو

درگاه بیت کوین کریپتو

Crypto Payment

درگاه پرداخت همه رمز ارزهای معتبر جهان با اتصال به کیف پول دیجیتال (Wallet) و فراهم آوردن امکان پرداخت سفارش ها با استفاده از ارزهای دیجیتال برای مشتریان فروشگاه اینترنتی پردازنده پرداخت رمزنگاری ما به هر نوع تجارت آنلاین کمک می کند تا پرداخت رمزگذاری را بپذیرد و بلافاصله مبلغ مساوی با ارز ملی مورد نظر خود را دریافت کند.

450,000 تومان

درگاه های پرداخت ارز رمزنگاری شده به مشاغل اجازه می دهد معاملات ارزهای رمزپایه را به عنوان پرداخت از مشتری در ازای دریافت کالا یا خدمات بپذیرند. این سیستم ها پرداخت از هر کشوری را می پذیرند و به دلیل ماهیت ارزهای رمزپایه مبتنی بر امنیت تأکید دارند.

هنگامی که مشتری با استفاده از ارز رمزنگاری شده به عنوان پرداخت خرید می کند، معامله اغلب از درگاه پرداخت با نرخ ارز ثابت عبور می کند و به طور خودکار به ارز فیات به رسمیت شناخته شده تبدیل می شود تا تاجر بتواند از نوسانات بازار جلوگیری کند.

درگاه های پرداخت ارز رمزنگاری شده تمایل کمتری نسبت به سیستم های پرداخت کارت اعتباری سنتی دارند. برخی از این ابزارها می توانند بسیار قابل تنظیم باشند و داشبوردهای بومی را برای ردیابی همه پرداختها ارائه دهند. بیت کوین رایج ترین ارز رمزنگاری شده است که در هنگام معاملات با این سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرد، اما برخی از درگاه ها توانایی پرداخت با ارزهای رمزپایه جایگزین مانند Ether ، Litecoin و Bitcoin Cash و سایر موارد را فراهم می کنند. درگاه های پرداخت ارز رمزنگاری شده می توانند با سیستم عامل های تجارت الکترونیکی، سیستم های فروش، نرم افزار سبد خرید، راه حل های صورتحساب و حسابداری و موارد دیگر ادغام شوند.

پشتیبانی از رمز ارزهای معتبر:

  • BTC (بیت کوین)
  • ETH (اتریوم)
  • LTC (لایت کوین)
  • XRP (ریپل)
  • CRO (کریپتو کوین)
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.