تصویر اخذ اینماد

اخذ اینماد

Enamad Seal

5.0 / 2

ثبت نماد اعتماد الکترونیکی، بنام اختصاری Enamad از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ بعد از طراحی فروشگاه آنلاین مشتریان

۸۰۰,۰۰۰ تومان

نشانه‌اي است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي (کسب و کار اينترنتي و موبایل) مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد اين نماد پس از بررسي درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هويت و صلاحيت مالک (حقيقي يا حقوقي) آن براي مدت يک سال صادر مي‌گردد. یکی از راهکارهای اصلی جلب اعتماد مشتریان به فروشگاه‌ اینترنتی شما، اخذ لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی بنام اختصاری Enamad می‎باشد. با گرفتن "ای نماد" فعالیت فروشگاه اینترنتی شما قانونی می‌گردد و کاربران می‎توانند با اطمینان از سایت‎تان، خرید ‌خود را انجام دهند. از طرفی دیگر برای دریافت درگاه بانکی برای وب‎سایت، نیاز به دریافت نماد اعتبار الکترونیکی می‎باشد. "اینماد" منحصرا توسط سازمان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر می‎شود که خود این سازمان وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت می‎باشد. فروش گستر به منظور تسهیل در روند اخذ مجوز ‎Enamad برای فروشگاه آنلاین مشتریان خود، بعد از طراحی وب‎سایت فروشگاهی برای شما، اقدام به کسب مجوز از سازمان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‎کند و بدین طریق سعی در سرعت بخشی به قانونی کردن فروشگاه‎های طراحی شده‎اش دارد.

با داشتن اینماد، فعالیت شما در اینترنت قانونی شناخته می شود و کاربران با اطمینان خاطر از سایت شما خرید می کنند.

نظرات و پرسش های کاربران

باسلام
من تازه میخوام کانال تجاری تلگرام وسایت راه اندازی کنم ولی میخوام ازهمون اول اگربشه اینماد داشته باشم آیا امکانش هست اگر میشه مراحل چیه؟
ممنون

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

خیر، برای دریافت اینماد باید محتوای حداقلی فروشگاه انجام شده باشد که شامل کالاها، قیمت کالاها، صفحات تماس باما و ... هست و همچنین مراجل خرید مشتری به درستی تنظیم شده باشند.

اینماد بنام مشتری ثبت میشود یا بنامه فروشگاه فروش گستر؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

در خدماتی که ارائه میشود، فقط ثبت آن توسط فروش گستر هست و نماد اینماد حتما باید به نام صاحب فروشگاه آنلاین ثبت شود.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: