تصویر فازینو

فازینو

سوپرمارکت آنلاین شهر اندیشه

اولین سوپرمارکت اینترنتی فعال در همه فاز های شهرک اندیشه تهران با بالاترین سطح خدمات، تکنولوژی و بیشترین تخفیفات برای خرید کالاهای روزمره خانوار

چالش ها

  1. مدیریت موجودی برای فروش در آن واحد در فروشگاه فیزیکی و آنلاین یکی از چالش های سوپر مارکت اینترنتی فازینو بود سیستم مدیریت موجودی کمک می کند تا در تمام ساعات شبانه روز بتوانند کالای مورد نیاز خود را پیگیری کنند.
  2. چالشی دیگری که فروشگاه فازینو با آن روبرو بود، سئوی منطقه ایی سایت بود. در واقع به این دلیل که بزرگترین فرصت فروش فروشگاه فازینو در بستر اینترنت قرار داشت، این نکته بسیار حائز اهمیت بود که این سایت بر روی کلمات کلیدی خود در صفحه اول نتایج سرچ گوگل قرار گیرد تا از این طریق افرادی که به کالاهایی نظیر کالاهای موجود نیاز دارند، این فروشگاه را پیدا کنند و از این فروشگاه خرید نمایند.
  3. مدیریت سفارشات، سیستم مدیریت کالاها با تعداد بالا و ارسال سریع و آسان، امکان بالا بردن قیمت ها در سریعترین زمان ممکن، توانایی اعمال تخفیفات متعدد در فروشگاه اینترنتی فازینو بود. برای این برند بسیار اهمیت داشت که پنل مدیریتی که در اختیار او قرار میگیرد تمامی این امکانات را با دسترسی آسان داشته باشد.

راهکارها و نتایج

  • یکی از ویژگی های اصلی فروش گستر قابلیت اتصال به سیستم های نرم افزاری دیگر است. از این رو اقدامات فروش گستر در این زمینه منجر به اتصال سیستم فروشگاهی و فروش آنلاین به پنل مدیریتی و نرم افزار حسابداری مربوطه شده و با تدوین این بخش، از هزینه های مربوط به استخدام نیروی انسانی جلوگیری نمود.
  • به طور کلی سیستم مدیریت محتوای فروش گستر سئو بیس میباشد. به این معنی که اگر تولید محتوای مناسب و صحیح برای آن انجام شود برای سئو با چالشی روبرو نخواهد شد. 
  • سیستم مدیریت محتوای فروش گستر تاکید بسیار زیادی بر روی مدیریت کالاها، قیمت و تخفیف ها دارد. از این جهت چالش سوم خود به خود و به صورت پیش فرض برای فروشگاه رفع شد.