تصویر فوراور گرین

فوراور گرین

نماینده و مشاور محصولات فوراور لیوینگ آمریکا در ایران

فوراور گرین فروشنده محصولات برند فوراور بوده که پایه این محصولات از گیاه آلوئه وراست. این شرکت همچنین در زمینه فروش محصولات گیاهی به صورت آنلاین فعالیت دارد. محصولات شرکت فوراور گرین شامل انواع محصولات آرایشی،بهداشتی و کمک درمانی است

چالش ها

  • فوراور گرین به عنوان وب سایت فروش محصولات گیاهی به صورت آنلاین دارای رقبای فراوانی بود. از این رو خواهان طراحی سایتی خاص و منحصر به فرد برای ایجاد تمایز با رقبای خود بود. چراکه این امر می توانست سبب افزایش فروش و در ادامه وفاداری مشتری به فور اور شاپ شود. 

  • با توجه به شناختی که از مشتریان این قسم از کالاها داشت، که بیشتر خرید های خود را از طریق سرچ کردن در اینترنت انجام می دادند، خواهان ارتقا در موتور های جست و جو نسبت به سایت های مشابه بود تا بیشتر دیده شود و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشد.

  • سومین چالش، مربوط به ارسال محصولات به مشتریان بود. از آن جایی که مشتریان سایت فوراور گرین کالای مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت سفارش می دهند، نیاز به یک سیستم جهت رسیدگی به امور ثبت و ارسال سفارش احساس میشد تا مشتری درگیر مشکلات مربوط به این امر نشود و بتواند سفارشات خود را به آسانی پیگیری نماید.

  • فوراور گرین به عنوان یک سایت وارد کننده محصولات گیاهی می بایست قیمت های موجود در سایت را به صورت روزانه بروزرسانی کرده و همچنین واحد پول را به درهم و تومان تغییر میداد: چراکه اینگونه مشکلاتی از قبیل تغییر نرخ ارز  نمیتوانست اثری منفی بر کسب و کارش بگذارد. بنابراین وجود یک سیستم هوشمند ویرایش قیمت الزامی بود.

 

راهکار ها و نتایج

  1. راهکار فروش گستر برای اولین چالش سایت فوراور گرین طراحی یک سایت ویژه و متفاوت بود که در این طراحی تمامی خواسته های کارفرما اعمال شد و نتیجتا این سایت با ظاهری زیبا و کارایی منحصر به فرد طراحی و تولید شد.

  2. در جهت رفع دومین چالش، فروش گستر با اقدامات مناسبی از قبیل تولید محتوای سئو بیس محصول و همچنین اجرای سئوی تکنیکال برای سایت فوراور گرین باعث شد تا فوراور گرین نه تنها در صفحه اول جست و جوی گوگل قرار بگیرد بلکه  جز سه نتیجه اول نشان داده شود. 

  3. جهت رفع چالش سوم، با راه اندازی ماژول هوشمند ارسال پستی در سایت فوراور گرین دیگر نیازی به وجود نیروی انسانی در مجموعه جهت ارسال کالا به مشتری نیست. با وجود این ماژول ماموران پست به صورت سیستماتیک کالا را از فوراور گرین تحویل گرفته و تحویل مشتری میدهند.

  4. از طریق طراحی ماژول تخصصی چند ارزی توسط فروش گستر سایت فوراور گرین توانایی تغییر واحد پولی محصولات در زمان بارگذاری کالا را به دست آورد. تا کالاهای جدید بتوانند با واحد پولی درهم نیز در سایت قرار داده شوند.