تصویر طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

Graphic Design

5.0 / 2

طراحی بنرهای گرافیکی تبلیغاتی و نمایشی برای فروشگاه آنلاین در فایل های png و jpg

۵۰۰,۰۰۰ تومان
(اختیاری)

لطفا تصاویری که باید در بنرها طراحی شوند یا نمونه های مورد پسند خود را در هنگام ثبت سفارش آپلود کنید.

نقش بصری طراحی تبلیغات بنری از انواع تبلیغات و روش های آن به خوبی حس می شود، روش های مختلفی وجود دارد که ما پیام کسب و کار خود را به مخاطب برسانیم، آگهی تصویری مانند طراحی حرفه ای بنر تبلیغاتی در سایت های پر ترافیک از جمله راه کار هایی هستند که می توانند بستری را فراهم کنند تا شما به نوعی کسب و کار خود را به مخاطبین هدفتان معرفی کنید. جالب است در اغلب روش های گوناگون تبلیغاتی که وجود دارد، یک بنر می تواند نقش مهمی داشته باشد.

طراحی بنر حرفه ای می تواند نرخ تبلیغ مشتری را تا حد زیادی افزایش دهد هم چنین اسلایدر یک سایت نیز بخش وسیعی از آن را تشکیل میدهد بنابراین طراحی بنر و اسلایدر میتواند در سرنوشت یک کمپین تبلیغاتی بسیار موثر باشد.

ایجاد بنرهای تبلیغاتی در سایت هایی که آمار بازدید بالایی دارند یکی از موارد درآمد زا در اینترنت می باشد، یک بنر تبلیغاتی جذاب می تواند هر بازدید کننده ای را به سایت هدف برساند.

 نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند که هدف آن‌ها ارائه سریع و ساده اطلاعات پیچیده است. به بیان ساده‌تر، طراحی تبلیغاتی بنری به کمک عناصر بصری نظیر عکس، نمودار، نقشه، دیاگرام و …سعی می‌کنند تا مجموعه‌ای از داده‌ها و اطلاعات پیچیده را به‌گونه‌ای به تصویر درآوردند که پیام به شیوه‌ای سریع و قابل‌فهم به مخاطب منتقل شود.

مشخصات

فایل نهایی JPG, PNG
بازنگری تا 2 اصلاح
نظرات و پرسش های کاربران

منظور از این 3 کنار سبد خرید چیه؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

تعداد مجاز برای سفارش بنرهای گرافیکی است.

چند طرح برای بنر طراحی میکنید ومدت زمان تحویلش کی هستش؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

بر اساس نیازمندیهای شما و تعداد درخواستتان بنر طراحی میشود و مدت زمان تحویل طراحی فایل معمولا 3 تا 4 هفته زمانبر میباشد.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: