تصویر خانه چرم حقی

خانه چرم حقی

تولید کننده محصولات چرمی و هدایای تبلیغاتی

خانه چرم حقی از بهترین تولید کنندگان محصولات چرم و هدایای تبلیغاتی می باشد که کیفیت بالای محصولات و بسته بندی های حرفه ای محصولات و هدایای تبلیغاتی آن سبب شده جزء برترین های این صنعت قرار گیرد. در همین راستا آنها اقدام به خرید سایت فروشگاهی نمودند تا امکان فروش محصولات خود را بصورت پیشرفته در بازاری به وسعت جهانی داشته باشند.

چالش ها

  1. مسئله ی اول خانه چرم حقی، دریافت پشتیبانی سریع و به موقع جهت عملکرد مناسب و بدون مشکل سایت بدلیل اهمیت رضایتمندی مشتریان از خرید آنلاین محصولات خانه چرم حقی بود.
  2. سفارشی سازی چالش دوم خانه چرم حقی بود. اینکه بتواند بر اساس نیازهای کسب و کار خود سایت را توسعه دهد و موارد و امکانات مورد نظر خود را به سایت اضافه کند.
  3. چالش بعدی برای خانه چرم حقی، سئو بهینه و دیجیتال مارکتینک بود. با توجه به رقبای زیادی که در این حرفه وجود دارند، ارتقاء سئو و بیشتر دیده شدن سایت و رشد فروش از اهمیت بالایی برخوردار است.
  4. چالش چهارم مربوط به توانایی پیاده سازی در طراحی طبق اصول پیشرفته طراحی سایت فروشگاهی و پیاده ساز ی کامل ایده اولیه بود.
  5. چالش پنجم قابل انعطاف بودن سیستم بود. خانه چرم حقی سایتی می خواست که قابلیت توسعه و سفارشی سازی را داشته باشد تا ایده ها و طرح هایی که در آینده بخواهد به سایت اضافه کند به راحتی میسر باشد.
  6. ارائه خدمات مرتبط از قبیل هاست و دامین، امنیت سایت، محتوا گذاری به و... به صورت متمرکز توسط فروش گستر مسئله ی دیگر خانه چرم حقی بود.

راهکارها و نتایج:

  1. فروش گستر با دارا بودن تیم پشتیبانی فنی و متخصص، چالش پشتیبانی سریع را برای سایت خانه چرم حقی به نحو مطلوب حل کرده است.
  2. فروش گستر به چالش دوم خانه چرم حقی با طراحی و پیاده سازی ماژول های سفارشی مورد نیاز پاسخ داده است. ماژوهایی مانند ارزش کل موجودی یا ماژول سفارشی گزارش بر اساس دسته بندی یا گروه خاصی از کالا.
  3. سیستم فروشگستر قابلیت سفارشی سازی و توسعه را داراست.
  4. سیستم فروش گستر بر اساس سئو طراحی شده و دارای سئو بهینه می باشد بعلاوه تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ ما روی سایت خانه چرم حقی کار کرده تا آنجا که در رقابت با رقبا جایگاه مطلوبی از نظر سئو دارد.
رضایت مدیر شرکت خانه چرم حقی از مسئولیت پذیری تیم فروش گستر

تیم فنی فروش گستر با طراحی دقیق و حرفه ای و پیاده سازی آن دغدغه ی خانه چرم حقی را به خوبی برطرف نمود و سیستمی قابل انعطاف و توسعه پذیر را اجرا نموده، و در آخر ارائه خدمات مرتبط می باشد که همه ی خدمات مرتبط و مورد نیاز یک سایت فروشگاهی حرفه ای توسط شرکت فروش گستر با کیفیت بالا ارائه می شود و خانه چرم حقی نیز با خیالی آسوده از این خدمات استفاده کرده است.