خدمات کفسابی الیاساب

ایلیا ساب

گروه کفسابی و نماشویی ایلیا ساب

موسسه خدماتی ایلیاساب با تجربه ایی 30 ساله در صنعت نماشویی،کفسابی و فناوری های نوین ساختمان یکی از قدیمی ترین موسسات در این زمینه است. ما تلاش کردیم با طراحی سایتی متناسب با خدمات ایلیاساب و انجام اقدامات سئویی، جایگاهی نزدیک به تجربه حرفه ای آنها را در فروش خدمات آنلاین نیز رقم بزنیم.

چالش ها

  1. اولین چالش ایلیا کفسابی مربوط به طراحی سایت خود بود. ایلیا کفسابی خواهان طراحی منحصر به فرد با توجه به شناخت مشتریان خود بود. هدف این شرکت اعمال طراحی خاص با تاکید بر تصاویر نمونه کارهای انجام شده بود.

  2. دومین چالش مربوط به سیستم آنلاین استعلام قیمت برای مشتریان بود. در واقع هدف این موسسه از داشتن گزینه استعلام قیمت برآورد حدودی قیمت برای خدمات مورد نظر مشتری قبل از تماس با شرکت بوده است. تا مشتریان بتوانند میانگین قیمت خدمات مورد نظر خود را از طریق این سیستم به دست آورند.

  3. از آن جایی که طی چند سال اخیر مشتریان از طریق سرچ در موتور های جست و جو اطلاعات مربوط به خدمات مورد نظر خود را  به دست می آورند، موسسه خواهان پیشرفت در موتور های جست و جو بود، تا از این طریق نام شرکت بیش از پیش شناخته شده و توان رقابت با وبسایت های دیگری که در این زمینه فعالیت میکنند داشته باشد.

 

راهکارها و نتایج

  • بر اساس موارد گفته شده در چالش اول ، فروش گستر از یک طراحی خاص برای سایت ایلیا کفساب استفاده نمود تا کاربران در اولین نگاه به وبسایت ایلیا کف سابی، متوجه وجود تصاویر نمونه کارهای قبلی شوند و این تصاویر بیشترین نمود را داشته باشد. این طراحی مطابق با نظرات و نیاز های کارفرما کاستومایز شد که نتیجه ی آن ایجاد یک سایت منحصر به فرد بود.

  • فروش گستر از طریق طراحی ماژول اختصاصی استعلام قیمت برای سایت ایلیا ساب به مشتریان این سایت امکان استعلام قیمت حدودی خدمات مورد نیاز خود  را داده است. نتیجه ی طراحی این ماژول افزایش سطح ارتباط و تعامل مشتریان با سایت شد.

  • همچنین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئو اعمال شده توسط فروش گستر در این سایت سبب وقوع نتایج درخشان در این موسسه شد که مهم ترین نتیجه آن قرار گیری سایت در 5 نتیجه برتر گوگل برای مهمترین کلمات در زمینه کفسابی و نماشویی ایران است.