تصویر SSL نامحدود

SSL نامحدود

Let's Encrypt SSL

5.0 / 1

نصب و تمدید اتوماتیک SSL، گواهینامه معتبر Let's Encrypt قابل استفاده برای همه دامین ها، میل سرور، اپلیکیشن ها به صورت نامحدود

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

ssl (Secure Socket Layer)  به معنی لایه اتصال امن، که یک پروتکل برای ارتباطی امن بین سیستم ها است. برخی از اطلاعاتی که در بستر اینترنت در گردش است حساس بوده و امنیت آن مورد توجه است مانند پیام های شخصی، رمزهای بانکی و... . اگر در سایتی اطلاعات محرمانه خود را  وارد میکنید، مانند یک سایت فروشگاهی که لازم است اطلاعات کارت بانکی را برای خرید وارد کنید، از از پروتکل های امنیتی برخوردار نباشد، افراد سودجو میتوانند اطلاعات شما را مشاهده و از آن سو استفاده کنند.

گواهی نامه ssl

ssl یک گواهی نامه دیجیتال برای ایجاد امنیت در سایر پروتکل های غیرامن مثل HTTP ، IMAP و... است که به روش Encrypt یا رمزگذاری عمل میکند.در این روش اطلاعات با الگوریتمی خاص تغییر میکند که این الگو فقط توسط سیستم های گیرنده و دهنده قابل تشخیص است. در این بین اگر کسی موفق به ربودن اطلاعات شود ، کلید هایی بی معنا و در نتیجه بی ارزش خواهد داشت.

استفاده از گواهی نامه ssl باعث بهبود امنیت و افزایش اعتماد مشتری به سایت شما و همچنین حفظ رتبه بندی شما در گوگل میشود.

مزایا ی ماژول  ssl  نامحدود :

  • نصب گواهی نامه ssl  برای همه ی subdomain  ها
  • نصب گواهی نامه ssl برای همه ی Application ها
  • نصب گواهی نامه ssl  برای تمامی Mailserver  ها
  • مناسب برای چند فروشگاهی
  • تمدید گواهی نامه ها به صورت اتوماتیک
نظرات و پرسش های کاربران

با سلام یعنی با خرید این ssl میتونیم روی 100 وب سایت ssl  نصب کنیم برای هر وب سایت یک ssl جدا باشه؟
با تشکر

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

این ماژول برای یک سیستم کارایی دارد و در صورتی که چند فروشگاهی باشد بله، برای همه فروشگاه ها میتوان SSL به صورت نامحدود گرفت.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: