تصویر لومیناک

لومیناک

تولید کننده محصولات چسب برای کاربردهای مختلف صنعتی

لومیناک، به عنوان تولید کننده بهترین محصولات چسب با گریدهای متنوع برای کاربردهای مختلف صنعتی، از جمله صنایع خودرو، چوب، فرش، بسته بندی، صحافی، فیلتر و غیره شناخته می‌شود.
با هدف بهبود عرضه محصولات و ارتقاء فروش و با بهره‌گیری از ابزارهای نوین بازاریابی و فروش، لومیناک تصمیم به راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین توسط تیم فروش‌گستر گرفته است.

چالش ها

  1. به عنوان چالش اصلی، برای لومیناک توانایی سفارشی سازی و شخصی سازی مهم بود و خواستار سیستمی با انعطاف پذیری بالا جهت شخصی سازی بود.
  2. توسعه پذیری سیستم جهت پشتیبانی از گسترش کسب و کار و ارتقاء سیستم از موضوعات دیگر لومیناک بوده است.
  3. امکانات فروش پیشرفته ی B2B از خواسته های اصلی لومیناک بود.
  4. سیستمی با امکانات سطح بالا و ماژول های کاربردی زیاد.
  5. دریافت خدمات پشتیبانی همیشگی و مداوم.
  6. داشتن سایت فروشگاهی چند زبانه جهت حضور در بازارهای بین المللی.

راهکارها و نتایج

  1. سیستم مدیریت آنلاین فروش گستر، سیستمی با توسعه پذیری و انعطاف پذیری بالاست و فروش گستر همواره آمادگی سفارشی سازی و شخصی سازی سیستم را داراست از همین رو موارد خواسته شده ی لومیناک در سایت به نحو مطلوب پیاده سازی شد.
  2. توسعه پذیری از شاخصه های اصلی سیستم مدیریت فروش آنلاین فروشگستر است. ارائه ماژول های گوناگون و امکان سفارشی سازی آنها، نیاز های لومیناک در این زمینه را به خوبی پاسخ داده است.
  3. با امکانات موجود در سیستم فروش گستر مانند تعیین نقش کاربر، چند فروشندگی، بازاریاب، درج قیمت در سطح های مختلف، قیمت شناور بر اساس تعداد، نمایندگی و... این امکان برای لومیناک فراهم شده.
  4. امکانات زیاد و ماژول های گوناگون کاربردی ارائه شده توسط فروش گستر بعلاوه ی امکان سفارشی سازی آنها، این چالش لومیناک را در سطح بالا پاسخ داده است.
رضایت لومیناک از تیم و سیستم فروش‌گستر
سوالات متداول