تصویر مارال روکش

مارال روکش

تولید و عرضه کننده روکش صندلی چرم انواع خودروهای ایرانی و خارجی

مارال روکش یکی از بزرگترین تولید کنندگان روکش صندلی در ایران است. مارال روکش با تولید روکش های مناسب برای انواع خودروها سال هاست که به یکی از اصلی ترین گزینه های افراد برای انتخاب روکش صندلی تبدیل شده است. حاصل همکاری فروش گستر و مارال روکش وبسایتی است که به شما کمک می کند به آسانی و در هر جایی که هستید محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.

معرفی

روکش مارال

مارال روکش یکی از بزرگترین تولید کننده های روکش صندلی متناسب برای تمامی خودرو های داخلی و خارجی در ایران است. این شرکت در این زمینه بیش از نیم قرن تجربه داشته و البته در این سال ها تکنولوژی خود را نیز به صورت مستمر بروزرسانی کرده است. مارال روکش با استفاده از تازه ترین متودهای طراحی روکش صدندلی و بهترین نمونه های چرم ایرانی توانسته است جایگاه مناسبی را بین مشتریان بدست آورد. سایت مارال کاور یک وب سایت بزرگ در راستای فروش آنلاین روکش های چرم صندلی خودرو است. در این وب سایت مشتریان میتوانند روکش های مناسب برای خودروی خود را مشاهده کرده و محصول مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش دهند.

 

چالش ها

چالش های سایت مارال روکش

  1. اولین چالش برای مارال کاور ظاهر کلی سایت بود. به طبع سایتی که در زمینه تولید روکش خودرو فعالیت دارد، میداند که مشتریان برای زیباتر کردن ظاهر خودروی خود به وبسایت او سر زده اند، بنابراین ظاهر وبسایت نیز بر انتخاب آن ها تاثیر گذار است؛ چراکه نشانگر سلیقه تولید کننده میباشد. بنابراین باید در ظاهر سایت المان ها و فاکتور های اساسی طراحی یک وبسایت پربازدید لحاظ می شد تا این سایت بتواند میزان بازدید و فروش خود را افزایش دهد.

  2.  مارال کاور تمایل داشت که پشتیبانی فنی کامل سایت توسط شرکت طراحی کننده وبسایت انجام شود، تا به نیروی متخصص در زمینه برنامه نویسی در مجموعه ایشان نیاز نباشد.

  3. مارال کاور تمایل داشت تا راه های بیشتری برای خرید محصولات در اختیار مشتریان قرار گیرد. کانال هایی نظیر ربات و اپلیکیشن، کانال های مدنظر مارال کاور بود.

  4. چهارمین چالش مربوط به فروش محصولات از طریق موتور های جست و جو بود. سایت مارال کاور نیازمند بالا آمدن در موتور های جست و جو در جهت فروش بیشتر محصولات و شناخته شدن در بین سایت های دیگر فروش روکش صندلی بود.

 

راهکارها و نتایج

راهکار های فروش گستر برای سایت مارال کاور

  •         فروش گستر با الگو برداری از بهترین وبسایت های خارجی مشابه، طراحی را آغاز کرده و در این روند علاوه بر رعایت اصول UX و UI، نظرات و نکات کارفرما نیز در طراحی این سایت در نظر گرفته شده و نتیجه ی آن افزایش سطح فروش و زیبا سازی ظاهری سایت بوده است.

  •  برای رفع چالش پشتیبانی سایت، فروش گستر با راه اندازی سیستم تیکتینگ در وبسایت مارال کاور امکان ارتباط مستقیم مشتریان با واحد پشتیبانی را به وجود آورده و این چالش را نیز به کلی حل نمود.

  •        برای رفع چالش سوم، فروشگستر علاوه بر ساخت و پشتیبانی ربات و اپلیکیشن مارال کاور، سیستم مدیریت یکپارچه را به این شرکت پیشنهاد داد. از این طریق تمام فروش ها از طریق هر کانالی، از یک پنل واحد مدیریت میشود و تمامی تغییرات در این پنل قابل مشاهده است.

  •         فروش گستر از طریق استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئوی تکنیکال، سایت مارال کاور را تبدیل به سایتی معتبر و شناخته شده کرده است. این وبسایت در موتور جست و جوی گوگل در اولین ردیف نتایج جست و جو قرار دارد.