تصویر مازند پلاست

مازند پلاست

تولید و عرضه کننده لوازم یدکی ماشین های لباسشویی

شرکت مازندپلاست نور فعالیت خود را در زمینه تولید و پخش انواع قطعات یدکی لباسشویی در سرتاسر ایران از سال 1375 آغاز کرده و با کارخانه های تولید ماشین های لباسشویی در حال همکاری می باشد. واحد الکترونیک شرکت مازندپلاست نور در زمینه طراحی و تولید بردهای الکترونیکی و همچنین ارائه خدمات تخصصی در زمینه بردهای لوازم خانگی فعالیت میکند.

چالش ها

  • یکی از  چالش های مهم، طراحی سایت با رعایت اصول برندینگ بود. باتوجه به اینکه این شرکت مشتریان زیادی داشته، به دنبال طراحی خاص برای وبسایت خود بوده و تا بتواند به تمامی نیازهایی مشتریان در تمامی مراحل پاسخ دهد.

  • محتوای با کیفیت دومین نکته ی مهم و چالش برانگیز برای مدیران این برند بوده. محتوایی که بتواند تمامی ویژگی های این مجموعه را نشان داده و همچنین بتواند بیشترین بازدهی را برای این برند به ارمغان آورد.

  • سومین چالش داشتن سیستم مدیریت انبار، کالا و مشتری بوده به دلیل تعداد زیاد کالاها و داشتن شرایط مناسب برای نگهداری آنها، نگهداری از تمامی کالا ها و مدیریت انبار برای این مجموعه دشوار و خارج از تصور بوده. همچنین پشتیبانی قوی و ارتباط کافی با مشتریان نکته ی مهم و چالش برانگیزی برای این شرکت بوده.

راهکارها و نتایج

  • طراحی سایت کاملا اختصاصی و طراحی آن مطابق با خواست کارفرما صورت گرفت. چینش و طراحی آن به گونه ای صورت گرفت تا ضمن زیبایی ظاهری و چشم نواز سایت بتواند سیستمی حرفه ای و با کاربری آسان را برای مشتریان این مجموعه طراحی کند.             

  • محتوای مناسب، کافی و کارامد یکی از مهمترین مسایلی بوده که فروشگستر همیشه توانسته به صورت اختصاصی و کاملا موثر آن را برای مشتریان خود فراهم آورد .

  • فروشگستر برای نظارت کامل و مدیریت صحیح کالاها و انبار سیستمی را طراحی و تدوین کرده است تا مجموعه ها بتوانند به آسانی آن را به کار بگیرند. همچنین طراحی و ارائه سیستم مدیریت مشتریان، گام مهم دیگری برای ارج نهادن به اصول مشتری مداری بوده است. که در تمامی این موارد فروشگستر توانسته به خوبی از پس این چالش ها برآید .