تصویر بازاریابی چند سطحی (MLM)

بازاریابی چند سطحی (MLM)

Multi level marketing

5.0 / 6

سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM) قابل استفاده برای هر کسب و کاری که فرآیند بازرایابی آن محدود به یک سطح نبوده و چند سطحی بوده سیستم آن مانند پنبه ریز، بیز، بادران و ...

بازاریابی شبکه‌ای یا چند سطحی (MLM= Multi-Level Marketing) یک راهبرد در فروش است که در آن، سودی که عاید فروشنده می‎شود هم به صورت مستقیم است و هم به صورت غیر مستقیم؛ بدین صورت که فروشنده به غیر از سودی که از فروش مستقیم محصول بدست می‎آورد، از فروش محصول توسط افرادی که به وسیله او استخدام شده اند و مشغول به فروش اجناس هستند، درآمد کسب می کند .

سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM) قابل استفاده برای هر کسب و کاری است که سیستم آن بر اساس اختصاص پورسانت به سطوح مختلف بازاریابان می باشد. مانند پنبه ریز، بیز، بادران و ...

با پیاده سازی این نرم افزار در وب‎سایت، سیستم با هر ثبت نام به مشتری یک کد به او اختصاص می‎دهد که اگر در ثبت نام‎های بعدی، اشخاص جدید از آن کد بعنوان کد معرف استفاده کنند، تخفیف‎هایی که توسط مدیر فروشگاه تعیین شده به شخص معرف تخصیص داده می‎شود.

نظرات و پرسش های کاربران

ساده و مفید ممنون

0
0

سلام
روش پیاده سازی این نوع بازاریابی چجوریه؟
توی فروشگاه شما قابل اجراس؟
روند کار به چه صورته؟

2
3
پاسخ مدیر وبسایت:

برخی از شرکت ها مثل پنبه ریز، بادران و .... جهت افزایش فروش و نیروی انسانی از استراتژی بازاریابی چند سطحی استفاده میکنند به این صورت که محصولات خود را از طریق سایت در ویترین نمایش و فروش گذاشته و از طرفی به بازاریابان دسترسی و کد هایی اختصاص داده میشود که بتوانند فرایند بازاریابی خود را آنلاین نمایند .
هر بازاریاب میتواند کد خود را به افراد دیگر داده و آنها را به سایت معرفی نماید و پورسانت دریافت کند.
فروش گستر ماژولی به نام بازاریابی چند سطحی را طراحی کرده و مدیران میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

سلام. در این ماژول تخفیفات قابل تفکیک بر اساس میزان خرید هست؟

0
2
پاسخ مدیر وبسایت:

این ماژول بر مبنای سیستم بازاریابی شبکه ای باینری به بازاریاب ها پورسانت و یا امتیاز میدهد.

سلام قیمت ماژول؟!

1
0

سلام قیمت ؟

1
0

من بااین سیستم میتونم ببینم چند نفر به زیر مجموعه هام اضافه شده هر کسی چند نفر دعوت به کار کرده وچقدر هر نفر فروخته وبیشترین فروش برای کی؟

1
0
پاسخ مدیر وبسایت:

سلام
با این ماژول طراحی شده mlm  امکان پیاده سازی تمامی این موارد رو دارید در واقع میتونید بازاریابی چند سطحی داشته باشید .

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: