تصویر بازاریابی چند سطحی (MLM)

بازاریابی چند سطحی (MLM)

5.0 / 3

Multi level marketing

سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM) قابل استفاده برای هر کسب و کاری که فرآیند بازرایابی آن محدود به یک سطح نبوده و چند سطحی بوده سیستم آن مانند پنبه ریز، بیز، بادران و ...

بازاریابی شبکه‌ای یا چند سطحی (MLM= Multi-Level Marketing) یک راهبرد در فروش است که در آن، سودی که عاید فروشنده می‎شود هم به صورت مستقیم است و هم به صورت غیر مستقیم؛ بدین صورت که فروشنده به غیر از سودی که از فروش مستقیم محصول بدست می‎آورد، از فروش محصول توسط افرادی که به وسیله او استخدام شده اند و مشغول به فروش اجناس هستند، درآمد کسب می کند .

سیستم بازاریابی چند سطحی (MLM) قابل استفاده برای هر کسب و کاری است که سیستم آن بر اساس اختصاص پورسانت به سطوح مختلف بازاریابان می باشد. مانند پنبه ریز، بیز، بادران و ...

با پیاده سازی این نرم افزار در وب‎سایت، سیستم با هر ثبت نام به مشتری یک کد به او اختصاص می‎دهد که اگر در ثبت نام‎های بعدی، اشخاص جدید از آن کد بعنوان کد معرف استفاده کنند، تخفیف‎هایی که توسط مدیر فروشگاه تعیین شده به شخص معرف تخصیص داده می‎شود.

ساده و مفید ممنون

(0/0)

سلام
روش پیاده سازی این نوع بازاریابی چجوریه؟
توی فروشگاه شما قابل اجراس؟
روند کار به چه صورته؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

برخی از شرکت ها مثل پنبه ریز، بادران و .... جهت افزایش فروش و نیروی انسانی از استراتژی بازاریابی چند سطحی استفاده میکنند به این صورت که محصولات خود را از طریق سایت در ویترین نمایش و فروش گذاشته و از طرفی به بازاریابان دسترسی و کد هایی اختصاص داده میشود که بتوانند فرایند بازاریابی خود را آنلاین نمایند .
هر بازاریاب میتواند کد خود را به افراد دیگر داده و آنها را به سایت معرفی نماید و پورسانت دریافت کند.
فروش گستر ماژولی به نام بازاریابی چند سطحی را طراحی کرده و مدیران میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

(1/1)

سلام. در این ماژول تخفیفات قابل تفکیک بر اساس میزان خرید هست؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

این ماژول بر مبنای سیستم بازاریابی شبکه ای باینری به بازاریاب ها پورسانت و یا امتیاز میدهد.

(0/2)
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: