تصویر نیک چرم

نیک چرم

تولید کننده محصولات چرمی و بزرگترین ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی

نیک چرم یکی از آشناترین برندها برا مدیران و کارمندان شرکت هایست که محصولات چرمی را هدیه داده یا گرفته اند. زیرا یکی از بزرگ ترین برندها در زمینه تولید این گونه محصولات است و با شرکت های زیادی در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی قرار داد دارد. زمینه اصلی فعالیت های نیک چرم، تولید هدایای تبلیغاتی میباشد که در این زمینه بسیار موفق بوده و مشتریان زیادی به او اعتماد میکنند و از این جهت فروش بالایی نیز دارد.

چالش ها

  1. اولین و بزرگترین چالش نیک چرم، این بود که نیک چرم تمایل داشت اکثر محصولات خود را به صورت عمده و یا به صورت سفارشی برای تعداد بالایی از محصولات به فروش رساند و تمایل زیادی به فروش به صورت تکی نداشت. نیک چرم میخواست که چنین امکانی در وبسایت برایش فراهم باشد که تنها برخی محصولات امکان فروش به صورت تکی را داشته باشند و مشتریان نتوانند تمام محصولات را به صورت تکی بخرند.
  2. دومین چالش نیک چرم این بود که با توجه به این مسئله که محصولات خود را به دو صورت عمده و تکی میفروخت سیستم چند قیمتی برایش پیش می آمد و از این جهت نیازمند یک راه حل بود.
  3. نیک چرم خواستار یک پکیج کامل شامل: وبسایت، اپلیکیشن و ربات فروشگاهی، از گروه فروش گستر بود و میخواست که این کانال های مختلف خرید مشتریان به صورت یکپارچه با یکدیگر ارتباط داشته باشند و اطلاعات و تغییرات به صورت شبکه ای در همه آن ها ذخیره و لحاظ شود.
  4. نیک چرم تمایل داشت وبسایتی داشته باشد که امکان پشتیبانی آن همواره برقرار باشد؛ چرا که رضایت مشتریان از سرعت سایت و نحوه عملکرد بدون خطای آن برایش بسیار حائز اهمیت بود.

راهکارها و نتایج

  1. تیم فروش گستر برای پاسخ به چالش اول، امکانی را در وبسایت فراهم آورد که تنها محصولات خاصی به صورت تکی قابل خریداری باشند و چنانچه تعداد درخواستی محصولات مشتری از تعداد مدنظر نیک چرم پایین تر بود، امکان خرید آن محصول وجود نداشته باشد.
  2. برای پاسخ به چالش دوم، فروش گستر با ارائه و راه اندازی ماژول چندقیمتی در وبسایت نیک چرم از بروز مشکل تفاوت قیمت فروش محصولات به دو صورت عمده و تک را به صورت کامل حل نمود.
  3. فروش گستر همواره آماده تولید انواع وبسایت، اپلیکیشن و ربات فروشگاهی میباشد. برای رفع این چالش نیز، تیم توسعه و طراحی با توجه به نظر کارفرما یک پکیج کامل از وبسایت، اپلیکیشن و ربات را برای نیک چرم تولید کرده و قابلیت یکپارچه سازی را برای هرکدام قرار دادند. از این رو در حال حاضر نیک چرم یک سیستم یکپارچه برای تمام کانال های فروش خود دارد.
  4. برای پاسخ به چالش چهارم نیز باید بگوییم که تیم فروش گستر با تولید یک سیستم اختصاصی که کدنویسی آن از صفر تا صد با برنامه نویسان این تیم بوده است، احتمال بروز مشکلات فنی را در سایت های فروشگاهی اش تا حد امکان پایین آورده. همچنین تیم پشتیبانی نیز همواره با استفاده از سیستم تیکتینگ، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان میباشد. و از این طریق چالش چهارم نیز به کلی برای نیک چرم رفع شده است.