پیام گستر

اتصال به نرم افزار پیام گستر

Payamgostar CRM integration

ارتباط و اتصال کامل فروشگاه آنلاین با سیستم مدیریت مشتری پیام گستر در جهت یکپارچه سازی ، مدیریت آسان و کاهش هزینه ها ...

2,800,000 تومان

همیشه یکپارچه سازی و ارتباط کاملِ بخش های مختلف یک کسب و کار یکی از مهم ترین نیاز ها و دغدغه ها بوده است .

سایت فروش آنلاین به عنوان یک بخش فعال و پیچیده از کار ، از نظر فاکتور های خروجی همچون واریز های مالی و مشتریان همیشه میتوان مقدار زیادی اطلاعات را تولید کرده و انرژی زیادی برای ساماندهی آن صرف گردد ، به همین دلیل نیاز است که اطلاعات مشتریان و عملکرد های آنها به صورت مدون ذخیره سازی شده و در دسترس مدیران کسب و کار و واحد های فروش قرار گیرد ، پس نیاز به یک سیستم کامل ارتباط با مشتری متصل و هوشمند بسیار احساس خواهد شد

برای مدیریت ارتباط با مشتری سیستم فروش گستر از CRM پیامگستر استفاده کرده و این سیستم ارتباط با مشتری را به صورت کامل به فروشگاه آنلاین خود متصل کرده است که موارد زیر را میتوان از ویژگی های این اقدام دانست

ویژگی های ارتباط سایت فروشگاهی با CRM

  • کاهش خطا در ثبت اطلاعات
  • کاهش نیروی انسانی
  • کاهش هزینه
  • افزایش سرعت
  • و...

در زیر ویژگی های نرم افزار پیام گستر را بیان میکنیم که ابته با ایجاد ارتباط با سیستم فروش گستر در واقع ویژگی های سیتم فروش گستر نیز میتواند باشد.

 

ویژگی های سیستم پیام گستر 

نرم افزار crm نرم افزاری یکپارچه برای مدیریت ارتباط با مشتریان توسط کسب و کارها می باشد. با استفاده از امکانات نرم افزار سی آر ام می توانید به سادگی روابط خود را با مشتری گسترش دهید و با تحلیل رفتار مشتریان خود، اقدامات مناسب بعدی را برنامه ریزی کنید. نرم افزار جامع و یکپارچه crm پیام گستر به عنوان یکی از بهترین crm های فارسی در ایران، با ارائه راهکارهای یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری، به سازمان شما در افزایش فروش، حفظ مشتریان، افزایش وفاداری مشتری، جذب مشتری جدید و ارائه خدمات پس از فروش ، کمک می کند.

 

 

مشتریان همواره یکپارچگی در رفع نیازهای درون سازمانی و برون سازمانی خود را کلیدی ترین دلیل انتخاب نرم افزار سی ار ام پیام گستر می دانند. سی آر ام پیام گستر با ابزارها و ماژول های مختلف، مدیران سازمان را قادر می سازد تا فرآیندهای متنوع داخل سازمان را بصورت الکترونیک تعریف نموده و با کنترل اجزای این فرایند ها در سازمان، آنها را بهبود دهند.

 

از ویژگی های منحصر به فرد پیام گستر، آسانی کاربری توسط پرسنل مجموعه شماست. این موضوع در استقرار موفق نقشی کلیدی دارد و از مهمترین مزایای رقابتی نرم افزار یکپارچه سی آرام پیام گستر در مقایسه با نرم افزار هایcrm خارجی و ایرانی می باشد. 

همچنین با توجه به اهمیت و نقش داده های سازمانی در تصمیم گیری های اساسی، توسعه کسب وکار و عملکرد سازمان، پیام گستر به قابلیت هایی مجهز شده است که بخش های سخت کار را برای شما انجام می دهد و با ارائه گزارشات «شسته رفته» و متناسب با نیازهای اطلاعاتی مدیران و کارشناسان در سطوح مختلف، به سازمان شما در برنامه ریزی های آینده کمک خواهد کرد. این گزارشات دقیق، نظارت شما بر عملکرد سازمانتان را بصورت لحظه ای محقق می کند.

 

منو سیستم پیام گستر

 

حالا با توجه به اینکه crm پیام گستر یکی از کاملتری نرم افزارهای crm در بازار است، فروش گستر اقدام به ارتباط دو طرفه بین این نرم افزار و نرم افزار فروشگاه آنلاین خود نموده تا از این پس شما به راحتی بتوانید رفتار مشتریان خود را بعد از خرید بررسی نموده و رفتاری متناسب با هرکدام داشته باشید و انتظار بازگشت مشتریان را به حداقل رسانده و از ابزار مختلف بهره برده تا ارتباط با مشتریان خود را بهینه نمایید.

نظر خودتان را بنویسد