پیام گستر

اتصال به نرم افزار پیام گستر

Payamgostar CRM integration

4.3 / 7

ارتباط و اتصال کامل فروشگاه آنلاین با سیستم مدیریت مشتری پیام گستر در جهت یکپارچه سازی و کاهش هزینه ها، انتقال سفارشات، انتقال امتیازات و ایجاد محصولات، کالا و یا خدماتی که سفارشات آن ها ثبت شده است.

۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

نرم افزار crm نرم افزاری یکپارچه برای مدیریت ارتباط با مشتریان توسط کسب و کارها می باشد. با استفاده از امکانات نرم افزار سی آر ام می توانید به سادگی روابط خود را با مشتری گسترش دهید و با تحلیل رفتار مشتریان خود، اقدامات مناسب بعدی را برنامه ریزی کنید. نرم افزار جامع و یکپارچه پیام گستر به عنوان یکی از بهترین crm  های فارسی در ایران، با ارائه راهکارهای یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتری، به سازمان شما در افزایش فروش، حفظ مشتریان، افزایش وفاداری مشتری، جذب مشتری جدید و ارائه خدمات پس از فروش ، کمک می کند و به دلیل امکانات و قیمت مناسب سهم عمده ای از بازار بزرگ نرم افزار را به خود اختصاص داده است. 

اغلب مدیران کسب و کارها با نرم افزار crm پیام گستر آشنا هستند و برای بخش مدیریت ارتباط با مشتریان خود این نرم افزار را پیاده سازی نموده اند اما چگونگی برقراری ارتباط بین سایت فروشگاهی و نرم افزار crm بزرگترین مشکلی است که فروش گستر آن را حل کرده است.

فروشگاه انلاین با ثبت سفارشات و فاکتور های خروجی و انجام عملیات مالی و همچنین عملکرد مشتریان و کالاها میتواند اطلاعات زیادی را ایجاد و سازماندهی نماید و تیم فروش گستر با یکپارچه سازی نرم افزارها این امکان را فراهم نموده است که با نرم افزار crm پیام گستر جهت انتقال اطلاعات ارتباط برقرارکند و این رابطه به صورت یکطرفه و از طریق سایت به نرم افزار در سطوح مختلف جهت.

بنابراین اگر قرار است کسب و کار شما ماندگار باشد و رشد کند، باید به فکر یک استراتژی مناسب برای آینده باشید. از اینرو با ارسال فرم اطلاعات درخواستی شرکت خود به تیم تخصصی فروش گستر، تمام اهداف سازمانی شما با سرعت و دقت بالا به صورت سیستماتیک برنامه ریزی شده و محقق میشوند.

این نرم افزارها ابزاری برای درک وضعیت فعلی سازمان و برنامه ریزی برای آینده‌ی آن بوده و بطور معمول شامل ماژول های متنوع ارتباط با مشتری، خدمات پس از فروش، تبلیغات، خرید و فروش، انبارداری، اتوماسیون اداری، مدیریت فرایندها، تحلیل داده و هوش تجاری، مرکز تماس، باشگاه وفاداری مشتریان، و ... می باشد.

  • انتقال سفارشات ثبت شده  
  • انتقال و ایجاد مشتریانی که سفارش برای آن ها ثبت شده است
  • انتقال و ایجاد محصولات و کالا و یا خدماتی که سفارشات آن ها ثبت شده
  •  انتقال امتیازات که در سفارشات ثبت شده است
نظرات و پرسش های کاربران

بسیار نرم افزار کاربردی و خوبی است و در یکپارچه سازی CRM و سایت خیلی کمک میکند

4
3

بهترین نرم افزار سی آر ام فارسی

1
2

نرم افزار پیام گستر با پشتیبانی و مشتری مداری خیلی ضعیف! اصلا پیشنهاد نمیدم!

3
0

باید حتما از شما سایت رو داشته باشیم که بتونیم وصل شیم به پیام گستر یا از سایت دیگه هم میشه

1
1
پاسخ مدیر وبسایت:

این ماژول برای اتصال فروشگاه های فروش گستر به پیام گستر هست و طبعا برای سیستم های دیگر باید از توسعه دهنده همان سیستم درخواست اتصال کنید.

فقط به این crm وصل میشید یا به بقیه crm  ها هم یتونید وصل شید ؟ ممنون میشم جوا بدید

1
2
پاسخ مدیر وبسایت:

به CRMهای دارای API میتوان به راحتی متصل شد، در غیر این صورت باید توسط تیم فنی بررسی شوند و راهکار ارائه گردد.

متولیان و مسئولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار پیام گستر با پشتیبانی  و خدمات بسیار ضعیف  و افتضاح
وبی مسئولیت میباشند و مشتری مداری خیلی ضعیف! اصلا پیشنهاد نمیدم! و بشدت ناراضی هستیم

1
2
پاسخ مدیر وبسایت:

ما صرفا یکپارچه سازی بین فروش گستر و پیام گستر رو انجام میدیم و این نرم افزار از محصول ما کاملا جداست.

ارتباط 2طرفه است ؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

خیر ارتباط یک طرفه از فروش گستر به پیام گستر است

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: