تصویر عکاسی 360

عکاسی 360

360 Product photography turntable

عکاسی صنعتی 360 درجه از محصولات در 36 زاویه‎‎ مختلف و ارائه تصویر روتوش شده و بهینه برای استفاده در فروشگاه های آنلاین

۰ تومان
شکسته شدن قیمت - با خرید تعداد بیشتر می‎توانید در هزینه صرفه جویی کنید
تعداد 50+ 100+ 500+
قیمت 100,000 تومان 90,000 تومان 85,000 تومان
حداقل تعداد سفارش این آیتم 10 می باشد.

تصاویر سه بعدی ابزاری مناسب، جهت بازاریابی بهتر محصولات‌‌ می‌باشد؛ بگونه‌ای که بنا به تحقیقات متخصصان بازاریابی، موثرترین روش برای تبلیغ محصولات در فروشگاه‎های آنلاین بشمار‌‌ می‌رود.

عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات که تلفیقی از هنر و تکنولوژی محسوب می شود، یکی از تکنیک های جدید عکاسی‌‌ است، این نوع از عکاسی موجب می‎شود تصاویر محصولات در فضای آنلاین همراه با جزییات و به صورت 360 درجه و از تمام زوایا برای کاربران قابل مشاهده گردد. در این روش عکاسی از تمامی زوایا، در محور  عمودی از محصول مورد نظر عکس گرفته می‎شود و بوسیله‎ی نرم افزارهایی طراحی شده توسط تیم فروش گستر، فریم های عکس با الگویی خاص کنار یکدیگر قرار می‎گیرند، بطوریکه کاربر قادر خواهد بود با حرکت موس، محصول مورد نظر را از تمامی زوایا، به صورت 360 درجه مشاهده نماید.

عکاسی ۳۶۰ درجه از محصولات از برگشت خوردن کالاها جلو گیری می کنید. امری که خسارت بسیاری به فروشنده وارد می کند. مشتری دیگر نمی تواند بهانه ای برای برگشت دادن کالا داشته باشد البته اگر جنس را با تصویر ۳۶۰ درجه دیده باشد. زیرا او توانسته کالا را کاملا مشاهده کند و قبل از خرید مطمئن باشد که در حال خریدن چه نوع کالا و جنسی است. بنابراین به جای اینکه پول خود را برای برگشت دادن کالا صرف کنید، به شما توصیه می کنیم آن را برای عکاسی ۳۶۰ درجه خرج کنید و فروشگاه خود را از این نظر بیمه نمایید.

در این راستا فروش گستر، برای ارائه‎ی دامنه وسیع‎تری از خدمات به مشتریان خود، خدمت جدیدی در زمینه‎ی عکاسی 360 درجه‌ از محصولات مختلف را برای فروشگاه آنلاین شما ارائه می‎دهد.

نمونه کارها در:

ربات فروشگاهی پولیشی
فروشگاه پولیشی

با خرید ماژول تصاویر 360 درجه محصولات تعداد 5 عدد از کالاهای شما به صورت رایگان عکاسی میگردد.

توجه:

  • در حال حاضر عکاسی 360 درجه برای کالاهایی با حداکثر ابعاد 50x50x50 سانتیمتر قابل ارائه می باشد.
  • هزینه ارسال و برگشت کالا به لابراتوار عکاسی فروش گستر به عهده مشتری می باشد.
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: