تصویر پولیشی

پولیشی

فروشگاه آنلاین عروسک های پولیشی

پولیشی یک فروشگاه آنلاین منحصر به فرد در ارائه انواع عروسک های پولیشی کودکان و نوجوانان و حتی هدایایی برای بزرگترهاست که احساسات لطیف کودکی را همراه با شادی فراوان به همه القاء میدهد و البته زیبایی دوچندان به اتاق کودک یا دکوراسیون خانه شما اهدا میکند

چالش ها

  1. اولین چالش پولیشی سئو و دیجیتال مارکتینگ است. از آن جایی که پولیشی دارای رقبای زیادی است نیازمند خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو میباشد.
  2. چالش دیگر سایت پولیشی خواهان طراحی منحصر به فرد با توجه به شناخت مشتریان خود و همچنین طراحی پنل مدیریت قیمت ها با دلار بود.
  3. سومین چالشی که فروشگاه پولیشی با آن روبرو بود مدیریت سفارشات، قیمت ها و تخفیف ها و انبارداری، امکان محاسبه سود و زیان، توانایی مدیریت تعداد نامحدود کالا، برای این برند بسیار اهمیت داشت که پنل مدیریتی که در اختیار او قرار میگیرد تمامی این امکانات را با دسترسی آسان داشته باشد.
  4. سرعت لود بالا  حجم بالای بازدید و خرید از سایت موجب کاهش سرعت و اختلال در وب سایت میشد و این امر منجر به اتلاف هزینه تبلیغات و کاهش فروش میشد. از اینرو یکی از چالش های پولیشی سرعت لود بالای سایت، امکان قابلیت توسعه سیستم به مرور زمان بود.

 راهکارها و نتایج

تیم متخصص فروش گستر از یک طراحی خاص برای سایت پولیشی استفاده نمود تا کاربران در اولین نگاه به وبسایت پولیشی متوجه وجود تصاویر جذاب اسباب بازی ها شوند و این تصاویر بیشترین نمود را داشته باشد. جهت ارتباط با سایر سیستم ها از جمله سیستم های فروشگاهی، انبارداری، و... سیستمی طراحی شد تا بتواند بخش های مختلف را به پنل اصلی مدیریت سایت متصل کرده و با یکدیگر مرتبط سازد. استفاده از این سیستم منجر به کاهش نیروی انسانی در این بخش هوشمند کردن سیستم ها و همچنین کاهش هزینه های مربوطه شد این طراحی مطابق با نظرات و نیاز های کارفرما کاستومایز شد که نتیجه ی آن ایجاد یک سایت منحصر به فرد بود.