متاسفانه این آیتم دیگر در دسترس نمی باشد!
فروشگاه آنلاین رسیس سازه

رسیس سازه

هلدینگ صنایع فلزی رسیس سازه آسیا

کسب و کار ایران فنس با ماموریت طراحی و تولید محصولات فلزی مورد نیاز در بخش ساختمان، صنعت و راه کارهای حفاظتی در سال 1392 تاسیس گردید.

معرفی 

هلدینگ صنایع فلزی رسیس در خرداد ماه سال 1385 تاسیس شد. با الهام از هلدینگ میتسوبیشی اقدام به ایجاد واحدهای کسب و کار مختلفی نمودیم در سال اول تاسیس مجموعه صنایع فلزی تلکام با محوریت طراحی و تولید سازه ها و تجهیزات فلزی مورد نیاز اپراتورهای موبایل راه اندازی شد. در آن زمان اپراتور ایرانسل تقریبا شروع به کار کرده بود و تقاضا برای این محصولات بالا بود در حالی که عرضه کافی وجود نداشت واحد تلکام رسیس تا امروز برای کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور و همچنین وندورها و پیمانکاران ایشان تجهیزات متعددی را تامین و ارایه نموده است.

چالش ها

  1. اولین چالش رسیس سازه سئو و دیجیتال مارکتینگ است. از آن جایی که کمپانی  دارای رقبای زیادی است نیازمند خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو میباشد. 
  2. دومین چالش رسیس سازه ادغام چند سایت با هم بود و سایت با ویژگی های خاص داشته باشند نیاز داشتند که همه در یک پنل مدیریت شود (سیستم چند فروشگاهی)
  3. پنل کاربری زیبا و آسان و همچنین پشتیبانی و طراحی تم از دیگر خواسته های رسیس سازه بوده است.

راهکارها و نتایج

 استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئو تکنیکال اعمال شده توسط فروش گستر در این سایت سبب وقوع نتایج درخشان در این موسسه شد. تیم فروش گستر برای پاسخ به نیاز بعدی رسیس سازه راه اندازی سیستم چند فروشگاهی بود این سیستم یک سیستم کسب و کار است که کانالهای متعدد فروش را ایجاد کرده تا خرده فروشان با چندین روش متفاوت با رقبا وارد عرصه رقابت شوند و در بازار سعی به فروش رساندن محصولات و خدمات خود بین انواع مشتریان بالقوه میکنند با این حال سیستم چند فروشگاهی امکان مدیریت هر چه بهتر این کانال های فروش را در یک پنل فراهم می سازد تا علاوه بر این که در وقت و انرژی صرفه جویی کند بلکه مدیریت انبار و مرسوله ها را بسیار آسان و سریع میسازد. فروشگاه رسیس سازه علاوه بر این که به جهت ظاهری زیبا و آسان طراحی شده است از جهت فنی و پشتیبانی سایت نیز بسیار قوی خواهد بود. برنامه نویسان و متخصصان طراحی وب فروش گستر با بررسی و کدنویسی دقیق  این قالب را به یکی از کارآمدترین قالب ها برای فروشگاه رسیس سازه تبدیل کرده اند.