تصویر روستالند

روستالند

عرضه کننده بدون واسطه محصولات کشاورزی استان گیلان

اتحادیه تعاونی روستایی استان گیلان در سال 1377 با هدف هم افزایی تولید و بهره وری از شرایط و پتانسیلهای استانی کار خود را آغاز و در این مسیر توانسته است تا به امروز بستر ارائه خدمات فراوانی را از تهیه و تامین بذر،کود و سم و ... برای زیرمجموعه های خود ، تا آماده سازی سازی و بسته بندی و فروش محصولات نهایی فراهم سازد این شرکت با در اختیار داشتن سردخانه ها و واحدهای سورتینگ بزرگ و پیشرفته در سطح استان نتایج خوبی از تولیدات و توسعه محصولات علی الخصوص در حوزه برنج و چای در سالهای اخیر به دست آورده است.
بر اساس این شناختنامه مختصر ، این اتحادیه برآیند 16 اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی چندین شهرستان شمال کشور می باشد.

چالش ها

  1. پشتیبانی همیشگی و حرفه ای اولین چالش روستالند بوده. دریافت پشتیبانی قوی و حل مسائل سایت به بهترین شکل و در زمان کوتاه.
  2. قابل توسعه بودن سیستم و انعطاف پذیر بودن آن به جهت پیاده سازی نیازهای آینده ی توسعه کسب و کار.
  3. دارا بودن امکانات پیشرفته ی فروش آنلاین برای مدیریت هرچه بهتر فروش اینترنتی.
  4. چالش بعدی روستالند خرید سایت از شرکتی بود که تجربه و مهارت تجارت الکترونیک را داشته باشد.

راهکارها و نتایج:

  1. فروش گستر دارای تیم پشتیبانی کارآزموده و حرفه ای می باشد و از طریق سیستم تیکتینگ با مشتریان خود درارتباط مستمر و موثر می باشد.
  2. سیستم مدیریت فروش آنلاین فروشگستر سیستمی قابل توسعه و انعطاف پذیر است. ارائه ماژول های گوناگون و امکان سفارشی سازی آنها دست هر کسب و کاری را جهت داشتن سایتی حرفه ای با امکانات زیاد جهت فروش محصولات باز می گذارد.
  3. به کمک ماژول های ارائه شده توسط فروش گستر، روستالند مجهز به سیستم مدیریت فروش آنلاین حرفه ای شده است و با استفاده از ماژول هایی مانند مدیریت اتوماتیک سفارش ها / گزارش پیشرفته / مدیریت پورسانت و ... به خوبی فروش آنلاین خود را مدیریت می کند.
  4. فروش گستر در تیم خود کارشناسان دیجیتال مارکتینگ را دارد که با ارائه مشاوره های فنی به مشتریان خود به آنها در روند راه اندازی و مدیریت صحیح فروش آنلاین کمک شایانی میکنند.
ویدئو رضایت سایت روستالند از همکاری با فروش‌گستر

اتحادیه روستایی به منظور فروش محصولات کشاورزی استان، بدون واسطه و با روشهای نوین فروش، اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی نمود که تیم فروش گستر مراحل طراحی و پیاده سازی آن را انجام داده است.