سپیدار

اتصال به نرم افزار سپیدار / دشت

5.0 / 3

Sepidar integration

ارتباط، انتقال و ایجاد محصولات، کالا یا خدماتی که سفارشات آن ها ثبت شده اتصال آن با نرم افزار مالی و حسابداری سپیدار یا حسابداری دشت شرکت همکاران سیستم امکان پذیر است.

2,400,000 تومان

سپیدار محصولی از همکاران سیستم، نرم افزار جامع حسابداری می باشد که به دلیل امکانات و قیمت مناسب سهم عمده ای از بازار بزرگ نرم افزار مالی را به خود اختصاص داده است. 

اغلب مدیران کسب و کارها با سپیدار آشنا هستند و برای بخش مالی خود این نرم افزار را پیاده سازی نموده اند اما چگونگی برقراری ارتباط بین سایت فروشگاهی و نرم افزار مالی بزرگترین مشکلی است که فروش گستر آن را حل کرده است.

فروشگاه انلاین با ثبت سفارشات و فاکتور های خروجی و انجام عملیات مالی و همچنین عملکرد مشتریان و کالاها میتواند اطلاعات زیادی را ایجاد و سازماندهی نماید و تیم فروشگستر با یکپارچه سازی نرم افزار های مالی  این امکان را فراهم نموده است که با نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار  جهت انتقال اطلاعات ارتباط برقرارکند و این رابطه به صورت یکطرفه و از طریق سایت به نرم افزار در سطوح مختلف جهت

  • انتقال سفارشات ثبت شده  
  • انتقال و ایجاد مشتریانی که سفارش برای آن ها ثبت شده است
  • انتقال و ایجاد محصولات و کالا و یا خدماتی که سفارشات آن ها ثبت شده
  •  انتقال امتیازات که در سفارشات ثبت شده است

مدل سیستم انتقال داده و ارتباط با نرم افزار حسابداری سپیدار

سلام ، بسیار عالی و مفید

1
3

سلام. در این ماژول با چه روشی میتونیم اتصال بین فروشگاه انلاین و سپیدار رو برقرار کنیم که فاکتور های هر فروش رو بتونیم ببینیم و دسترسی داشته باشیم ؟

پاسخ مدیر وبسایت:

سلام
اگر نرم افزار سپیدار دارید، سایت فروشگاه آنلاین شما رو از طریق SQL server به سپیدار متصل میکنیم

4
0

سلام ما نرم افزارمون سپیدار نیست از پارمیس استفاده میکنیم امکان اتصالش هست ؟و چه چیزهایی رو مینونم تو فروشگاه ببینم؟

پاسخ مدیر وبسایت:

امکان ارتباط یک طرفه برای ارسال فاکتورها، اطلاعات کالا (قیمت، موجودی و ...) و اطلاعات مشتریان به سیستم پارمیس وجود دارد.

0
0
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند