تصویر گواهینامه ‎ SSL

گواهینامه ‎ SSL

5.0 / 2

SSL Certificate

دریافت و نصب گواهینامه SSL بر روی دامنه اصلی فروشگاه به منظور ایجاد یک محیط امن برای مشتریان و کاربران فروشگاه و همچنین بالا بردن سطح اعتماد در آنها

300,000 تومان

 یکی از مهم‎ترین اجزاء کسب و کار آنلاین، ایجاد محیطی امن می‎باشد، به طوریکه مشتریان بتوانند با اطمینان اقدام به خرید نمایند و اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار وب سرور شما قرار دهند. برای این منظور، لازم است که مرورگر و وب سرور برای برقراری ارتباطی امن از گواهی SSL استفاده نمایند. گواهی SSL تأییدیه ای است برای تبادل اطلاعات میان وبسایت یا فروشگاه آنلاین شما که مرورگر کاربران به وسیله‎ پروتکل استاندارد SSL، امن و رمزگذاری میشود.

مزایای صدور گواهینامه SSL

با صدور گواهینامه‌ SSL برای یک سایت، از اطلاعات حساس و حائز اهمیت کاربران در فضای وب، مانند تراکنش‌های مالی، نام‌های کاربری، رمز عبور و غیره محافظت می‌شود. این گواهینامه‌ها همچنین می‌توانند:

  • امنیت تبادل داده‌ها بین سرورها را حفظ کنند.
  • رتبه‌بندی Google وب‌سایت شما را ارتقاء دهند.
  • اعتماد مشتری را ایجاد/تقویت کنند.
  • موجب بهینه‌سازی نرخ تبدیل شوند.

گواهی Wildcard SSL

با ایمن سازی دامنه و زیر دامنه های نامحدود در یک گواهینامه در هزینه و زمان شما صرفه جویی می کند. گواهینامه های Wildcard همانند گواهینامه SSL معمولی کار می کنند و به شما امکان می دهند ارتباط بین وب سایت و مرورگر اینترنت مشتری خود را با یک مزیت عمده ایمن کنید. یک مجوز Wildcard SSL همه زیر دامنه های دامنه اصلی شما را پوشش می دهد. زیر دامنه های نامحدود را از سرورهای نامحدود امن کنیدگواهینامه های SSL WildCard به شما امکان می دهد تعداد نامحدود زیر دامنه های سطح اول را روی یک نام دامنه واحد امن کنید. و با رمزگذاری و ایمن سازی هر داده ای که از این اتصال عبور می کند، به جلوگیری از هرگونه سرقت یا هک داده جلوگیری می کنید. به علاوه، اگر داده ای از این اتصال به سرقت رفته باشد، رمزگذاری آن غیرممکن است زیرا رمزگذاری شده است.

Certum SSL
 نماینده رسمی Certum
قابل استفاده برای مشتریان فروش گستر
طول کلید رمزگذاری 2048 bit
سازگاری با مرورگر کلیه مرورگرها

امکان خرید بیش از 2 سال وجود ندارد؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

خیر، به دلیل تئوری اصلی SSL که نیاز به آپدیت با تکنولوژی دارد، هیچ کمپانی معتبری این گواهینامه را بیش از 2 سال صادر نمیکند.

اگه کسیsslنگیره یعنی امکانش هست مشریامون حسابشون هک بشه؟

1
0
پاسخ مدیر وبسایت:

ssl معنای “لایه امن پروتکل” می باشد  و منظور از این گواهی همان پروتکل امنیتی HTTPS است .
این پروتکل برای وب سایت‌های اینترنتی فرصتی را فراهم می نمایند که مشتریان بتوانند داده‌های خود را بین سرور و مرورگر در یک فضای امن‌ مبادله کنند و از این طریق ، اطلاعات خود را از دستبرد هکرها مصون نمایند.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.