تصویر گواهینامه ‎ SSL

گواهینامه ‎ SSL

SSL Certificate

5.0 / 2

دریافت و نصب گواهینامه SSL بر روی دامنه اصلی فروشگاه به منظور ایجاد یک محیط امن برای مشتریان و کاربران فروشگاه و همچنین بالا بردن سطح اعتماد در آنها

۳۰۰,۰۰۰ تومان
(اختیاری)

 یکی از مهم‎ترین اجزاء کسب و کار آنلاین، ایجاد محیطی امن می‎باشد، به طوریکه مشتریان بتوانند با اطمینان اقدام به خرید نمایند و اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار وب سرور شما قرار دهند. برای این منظور، لازم است که مرورگر و وب سرور برای برقراری ارتباطی امن از گواهی SSL استفاده نمایند. گواهی SSL تأییدیه ای است برای تبادل اطلاعات میان وبسایت یا فروشگاه آنلاین شما که مرورگر کاربران به وسیله‎ پروتکل استاندارد SSL، امن و رمزگذاری میشود.

مزایای صدور گواهینامه SSL

با صدور گواهینامه‌ SSL برای یک وسایت یا فروشگاه، از اطلاعات حساس و حائز اهمیت کاربران در فضای وب، مانند تراکنش‌های مالی، نام‌های کاربری، رمز عبور و غیره محافظت می‌شود. این گواهینامه‌ها همچنین می‌توانند:

 • حفظ امنیت تبادل داده‌ها بین کاربر و مرورگر
 • افزایش اعتماد مشتری به فروشگاه آنلاین
 • بهبود رتبه‌بندی در Google
 • ...

  گواهی Wildcard SSL

  با ایمن سازی دامنه و زیر دامنه های نامحدود در یک گواهینامه در هزینه و زمان شما صرفه جویی می کند. گواهینامه های Wildcard همانند گواهینامه SSL معمولی کار می کنند و به شما امکان می دهند ارتباط بین وب سایت و مرورگر اینترنت مشتری خود را با یک مزیت عمده ایمن کنید. یک مجوز Wildcard SSL همه زیر دامنه های دامنه اصلی شما را پوشش می دهد. زیر دامنه های نامحدود را از سرورهای نامحدود امن کنیدگواهینامه های SSL WildCard به شما امکان می دهد تعداد نامحدود زیر دامنه های سطح اول را روی یک نام دامنه واحد امن کنید. و با رمزگذاری و ایمن سازی هر داده ای که از این اتصال عبور می کند، به جلوگیری از هرگونه سرقت یا هک داده جلوگیری می کنید. به علاوه، اگر داده ای از این اتصال به سرقت رفته باشد، رمزگذاری آن غیرممکن است زیرا رمزگذاری شده است.

  Let's Encrypt SSL

  این مرجع، گواهینامه معتبر  X.509 را برای رمزگذاری TLS تحت نظر سازمان تحقیقات امنیت اینترنت جهانی برای همه وبسایت ها و دامین ها بدون محدودیت سیاسی صادر میکند که ویژگی اصلی این نوع SSL ها اعتبار 90 روزه آنها برای بالا بردن سطح امنیت کاربران اینترنت هست که قابلیت تمدید آنها نیز میسر نیست و باید پروسه دریافت گواهی جدید از اول شروع شود.

  ویژگی های ماژول SSL نامحدود فروش گستر:

  • استفاده از لتس انکریپت (Let's Encrypt)
  • صدور گواهی جدید (تمدید) هر SLL در 60 روز
  • تمدید بدون لحظه ای وقفه در عملکرد فروشگاه آنلاین
  • صدور آنی در سرورهای فروش گستر

  مشخصات

  قابل استفاده برای مشتریان فروش گستر
  طول کلید رمزگذاری 2048 bit
  سازگاری با مرورگر کلیه مرورگرها
  نظرات و پرسش های کاربران

  امکان خرید بیش از 2 سال وجود ندارد؟

  1
  0
  پاسخ مدیر وبسایت:

  خیر، به دلیل تئوری اصلی SSL که نیاز به آپدیت با تکنولوژی دارد، هیچ کمپانی معتبری این گواهینامه را بیش از 2 سال صادر نمیکند.

  اگه کسیsslنگیره یعنی امکانش هست مشریامون حسابشون هک بشه؟

  1
  0
  پاسخ مدیر وبسایت:

  ssl معنای “لایه امن پروتکل” می باشد  و منظور از این گواهی همان پروتکل امنیتی HTTPS است .
  این پروتکل برای وب سایت‌های اینترنتی فرصتی را فراهم می نمایند که مشتریان بتوانند داده‌های خود را بین سرور و مرورگر در یک فضای امن‌ مبادله کنند و از این طریق ، اطلاعات خود را از دستبرد هکرها مصون نمایند.

  نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: