تصویر یودمی

یودمی

Udemy theme

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
5.0 / 1

فروشگاه آنلاین فروش فایل و محتوا کاملا شبیه وبسایت معروف و معتبر آموزشی یودمی (Udemy)

فروشگاه یودمی چیست؟

فروشگاه یودمی (Udemy) یکی از موفق ترین سایت های مارکت پلیس با محتوای آموزشی جهانی است که به تازگی مشهور شده است. ساز و کار این فروشگاه به گونه ای است که هر کسی میتواند هرچیزی را که بلد است در هر فرمتی اعم از : متن، ویدیو، فایل صوتی و... ارائه دهد و به فروش برساند. از این جهت آن را سایت مارکت پلیس با محتوای آموزشی می گویند.

کسب و کارهایی که میتووانند از این قالب استفاده کنند:

قالب یودمی فروش گستر طراحی و ساز و کاری دقیقا مشابه سایت یودمی دارد و میتواند وبسایتی دقیقا مشابه یودمی برای صاحبان کسب و کارهایی که علاقه مند به داشتن چنین قالب و فروشگاهی هستند به وجود آورند. در واقع هر کسب و کاری که اساس کار آن راه اندازی پلتفرمی برای یادگیری آنلاین دانش آموزان و کسب درآمد از طریق دریافت پورسانت از آموزگاران باشد، میتواند از این قالب استفاده کند. 

مهمترین ویژگی و مزیت قالب یودمی فروش گستر آن است که برای هر فرمتی، یک قالب (تمپلیت) اختصاصی وجود دارد. در واقع با توجه به ویژگی های هر فرمت یک طراحی اختصاصی برای تپلیت آن فرمت انجام شده که ویژگی های خاص خود را دارد. با وجود این ویژگی هر فروشنده میتواند برای فروش فایل مورد نظر خود تمپلیت مربوط به فرمت فایلش را انتخاب کند و اینگونه تجربه خوشایندتری را هنگام خرید برای مشتری به ارمغان آورد.

نظرات و پرسش های کاربران

سلام
این قالب یودمی با ماژول فایل محتوا چه فرقی داره؟

0
0
پاسخ کارشناس:

ماژول فایل و محتوا این امکان رو به شما میده که اگر محصول قابل دانلود مانند: فایل های تحصیلی، موسیقی و .... دارید عرضه کنید و مشتریان شما ابتدا پرداخت آنلاین انجام بدهند و سپس امکان دانلود برای آنها فراهم شود.
یودمی (www.udemy.com) یک سایت مرجع در حوزه فروش فایل و محتوا است که طرفداران زیادی دارد، بنابراین اغلب مدیران تمایل دارند ظاهر سایت خودشون شبیه به سایت یودمی طراحی شود.
فروش گستر برای این دسته از کاربران، تمی ( دیزاین) مشابه با سایت یودمی طراحی کره است که میتوانند با هزینه کمتر از این تم استفاده نمایند.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.