تصویر شیما کفش

شیما کفش

طراح و تولید کننده انواع کفش های چرم

تولیدی "شیما کفش" یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعت چرم و کفش ایران با بیش از 90 سال سابقه تخصصی از طراحی تا تولید و فروش انواع کفش و پاپوش های متنوع از دیروز تا امروز برند شیما با تمام افراد نسل های مختلف همراه بوده است و نامی ماندگار را در ذهن مشتری ساخته است. فروشگاه اینترنتی شیما، خرید اینترنتی کفش را برای هر فرد با هر سلیقه امکان پذیر نموده است.

معرفی

تولید کننده کفش و محصولات چرمی شیما کفش

شیما کفش یکی از بزرگ ترین و با سابقه ترین تولید کنندگان کفش و محصولات چرم در ایران بوده و دارای چندین شعبه ی بزرگ و معتبر در سراسر کشور است. شعب فعال و بزرگ شیما کفش در تمام ایران فعال بوده و سهم بزرگی در فروش محصولات این برند معتبر 90 ساله را دارند

 

چالش ها

چالش های وب سایت فروش آنلاین شیما کفش

  •         چالش اول پشتیبانی کامل فنی از وبسایت بود که شیما کفش تمایل داشت توسط شرکت طراح سایت انجام گردد.

  •         شبکه فروش شیما از نمایندگی های پخش تا فروشگاه ها و ... یکی از برزگترین ها در نوع خود است و در نتیجه سیستم حسابداری پیچیده موجب شد تا علاوه بر سیستم فروش آنلاین نیاز به اتصال به سیستم های حسابداری سایت احساس شده و با سایر نرم افزار ها این ارتباط انجام گیرد. به این معنی که فروش های انجام شده از طریق سایت به سیستم های حسابداری مدیریتی متصل باشد و نیاز به کارهای مستقل و جداگانه نداشته باشد.

  •         شیما کفش از نظر فروش، تنوع کالا، ارتباط با نمایندگی های مختلف و داشتن مشتریان بسیار زیاد دارای گستردگی فوق العاده ای است. از این رو نیازمند یک پنل مدیریت بسیار قوی در جهت مدیریت جامع بخش های فروش،فروش آنلاین،فروشنده و مشتریان بوده است. تا از طریق این پنل بتواند هماهنگی لازم بین بخش های مختلف را به وجود آورد.

  •         از آن جایی که حجم قابل توجهی از فروش شیما کفش توسط نمایندگان فروش انجام می گیرد، از این رو این شرکت خواهان طراحی صفحه ای مستقل برای معرفی نمایندگان فروش در سایت بود.

 

راهکارها و نتایج

راهکار های فروش گستر برای وب سایت شیما کفش

  1.       در حال حاظر پشتیبانی کامل وبسایت توسط سیستم تیکتینگ پیشرفته فروشگستر و کارشناسان پشتیبانی برای شیما کفش انجام می پذیرد.

  2.       یکی از ویژگی های اصلی فروش گستر قابلیت اتصال به سیستم های نرم افزاری دیگر است. از این رو اقدامات فروش گستر در این زمینه منجر به اتصال سیستم فروشگاهی و فروش آنلاین به پنل مدیریتی شده و با تدوین این بخش،از هزینه های مربوط به استخدام نیروی انسانی جلوگیری نمود.

  3.       گسترش ماژول های تخصصی و یا ایجاد ماژول های جدید مدیریتی. به طوری که تمامی فاکتور های مورد نظر برای وب سایت شیما کفش صرفا از طریق پنل مدیریت سایت قابل انجام شد.

  4.       طراحی یک صفحه ی اختصاصی با ظاهری حرفه ای و زیبا در جهت معرفی نمایندگان فروش. که تمامی اطلاعات مربوط به نمایندگان فروش به صورت اختصاصی در این صفحه به نمایش در خواهد آمد.

 

نظر مشتری