تصویر تبلیغات در گوگل (ادوردز)

تبلیغات در گوگل (ادوردز)

تبلیغات کلیکی در گوگل با ارائه‎ی مشاوره توسط کادر مجرب و بهینه سازی

 از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ کسب و کارهای آنلاین، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل می‎باشد، با تبلیغ در گوگل (Google Adwords) به راحتی مشتریانتان به صورت کاملا هدفمند، شما را در صفحه اول گوگل مشاهده می‎کنند. تبلیغات در گوگل ادوردز مناسب‌ترین و مؤثرترین روش تبلیغات اینترنتی در دنیا است. به کمک تبلیغ در گوگل آگهی وبسایت شما متناسب با بودجه دلخواه شما در صفحه نخست نتایج جستجوی گوگل و سایتهای شرکای تجاری گوگل (در صورت درخواست شما برای نمایش در شبکه نمایشی گوگل) برای کلمه های کلیدی مد نظر شما نمایش داده می شود. فروش گستر با توجه به زمینه کاری شما، کلمه های کلیدی و متن تبلیغات مورد نظر شما، وضعیت سایت شما و بودجه ای که برای کار تبلیغات در نظر گرفته اید تبلیغات کلیکی گوگل را برایتان راه اندازی و مدیریت می کند. برای مشاوره و برنامه ریزی کمپین تبلیغات در گوگل خود کافی است با فروش گستر تماس بگیرید.

 در این راستا فروش گستر با تلاش كادر مجرب خود، قابلیت‎های Google Adwords را بگونه ای حرفه ای و هوشمند در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهد.

شما می‎توانید تبلیغات خود را در صفحات اول گوگل بدون هیچ‎گونه هزینه‎ی اضافی نمایش دهید، بدین صورت که بعد از شارژ حساب خود در گوگل، فقط زمانی از شارژتان کاسته می‎شود که مشتری و بیننده‎ تبليغاتتان، روي لينك وب‎سايت شما كلیک كند و وارد آن شود.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید:
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پرسش خود را مطرح کنند یا نظر بنویسند.