تصویر نمایش دسته بندی ها و کالاهای آن

نمایش دسته بندی ها و کالاهای آن

Any where category

5.0 / 1

نمایش گروهی دسته بندی به همراه کالاهای آن در صفحه اصلی و دیگر صفحات مختلف با امکان نمایش لینک های زیر مجموعه

۰ تومان

ماژول نمایش دسته بندی ها این امکان را برای فروشگاه اینترنتی شما فراهم می کند، تا نمایش دسته بندی محصولات را به صورت کشویی و در قالب یک عکس یا پوستر زیبا نمایش دهید، همچنین قابلیت جزئیات دسته بندی های شما را نشان می دهد.

با استفاده از این ماژول عالی می توانید دسته بندی محصولاتی را که می خواهید نشان دهید مدیریت کنید. این گزینه برای همه دسته های محصول یا سایر موارد خاص طراحی شده است. قابلیت نمایش کالا، جزئیات کالا، و قیمت کالا بدون تلاش و جستجوی کل فروشگاه.

شما می توانید مجموعه محصولات دسته بندی را با محصولات یک دسته ایجاد کنید و آنها را بر اساس معیارهای خاصی در برگه های مختلف محصول گروه بندی کنید. به طور مثال: محصولات جدید، محصولات ویژه، پرفروش ترین کالا ها، و غیره. 

امکانات نمایش دسته بندی ها

 می توانید لیست محصولات را در برگه های مختلف کالاها گروه بندی کنید. علاوه بر این می توانید نحوه مرتب سازی محصولات در هر مجموعه کالا را انتخاب کنید به عنوان مثال: قیمت صعودی، قیمت نزولی و همچنین قابلیت اضافه کردن لینک به دسته بندی مشخص برای دسترسی سریع تر به کالای مورد نظر.

شما می توانید به تعداد مورد نیاز ویجت ایجاد کنید و آنها را در هر قسمت از  وب سایت خود قرار دهید.

ساخت یک دسته یا مجموعه محصولات سفارشی از طریق مدیریت افزونه آسان است. شما یک سازنده قدرتمند مجموعه کالاهای هوشمند دارید که می توانید به سرعت معیارهای هر مجموعه را تعیین کنید و از محصولات به روشی که در وب سایت نمایش داده می شود، یک پیش نمایش داشته باشید. 

نظرات و پرسش های کاربران

چندتا دسته بندی میتونیم برای کالاهام تعریف کنم؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

شما محدودیتی در تعریف دسه بندی کالا ها ندارید
با این ماژول میتوانید دسته بندی ها رو گروه بندی کنید فقط

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: