تصویر شمارش معکوس

شمارش معکوس

Countdown Timer

5.0 / 1

افزونه شمارش معکوس برای استفاده و نمایش در آغاز و پایان جشنواره های فروش، رویدادهای ویژه، پیش فروش کالا های خاص، استفاده درست از شمارشگر معکوس میتواند  منجر به افزایش نرخ فروش در یک فروشگاه شود.هیجان انگیزتر نمودن جشنواره ها، کمپین ها و رویدادها با ایجاد شمارش معکوس جذاب و کاربردی در فروشگاه

۳۰۰,۰۰۰ تومان

شمارشگر معکوس چیست؟

شمارش معکوس یک رابط گرافیکی است که در سایت ها به ویژه سایت های فروشگاهی قرار داده می شود. این شمارشگر نشان دهنده ی زمان وقوع و یا زمان اتمام یک رویداد و اتفاق است. در واقع نشان می دهد که چه میزان زمان تا وقوع یا خاتمه ی آن رویداد همانند یک تخفیف یا یک جشنواره باقی مانده است شمارشگر فروش ویژه و یا شمارشگر معکوس حراج محصولات نیز دیگر نام های این رابط گرافیکی میباشد که مورد استفاده قرار میگیرد. به زبان ساده این شمارشگر به مشتری نشان می دهد چه میزان زمان تا شروع  و یا خاتمه ی یک رویداد مانده است.

نقش شمارنده ی معکوس در سایت های فروشگاهی

شمارنده معکوس طبق اصول بازاریابی و یا مارکتینگ همانند اصولی مثل اصل اورژانس و یا اصل کمیاب بودن کالا که بسیار توسط شرکت های فروش و فروشندگان اعمال می شود طراحی شده است از این شمارشگر در فروشگاه های بزرگ برای شمارش معکوس زمان فروش ویژه، حراج و تخفیف ها و... استفاده می شود یعنی می توان گفت شمارنده معکوس در واقع موجب می شود که مشتری حس کمبود محصول و یا کمبود وقت کرده و اگر تمایلی به خرید محصول دارد قبل از این که محصولات شرکت های دیگر را ببیند دست به کار شده و محصول را خریداری نماید در حالت کلی می توان گفت که در یک لحظه سریعا تصمیم خود را برای خرید محصول بگیرد.

 

 شمارنده ی معکوس برای چه مواردی استفاده می شود؟

 • جشنواره ها
 • کمپین ها
 • رویداد ها
 • فروش های ویژه
 • پیش فروش کالا های خاص

 از شمارنده معکوس می توان با توجه به نظر مدیر مارکتینگ در مکان های دیگر نیز استفاده نمود البته این موضوع بستگی به خلاقیت استفاده کننده دارد. از ویژگی های مثبت شمارنده معکوس می تواند جذاب شدن پنل وب سایت، و جذاب شدن ویژگی های ظاهری نام برد و همچنین کمبود زمان و ترغیب مشتری برای خرید سریع تر محصول را در مشتری ایجاد می کند.

هیجان انگیزتر نمودن جشنواره ها، کمپین ها و رویدادها با ایجاد شمارش معکوس جذاب و کاربردی در فروشگاه

ترکیب دیگر ماژول ها با ماژون شمارنده

یکی دیگر از نکات حائز اهمیت که می بایست در اینجا به آن توجه نمود تاثیر زیاد و مثبت ترکیب ماژول شمارنده معکوس با دیگر ویژگی های فروشگاه است. به طور مثال اگر شمارنده معکوس با تخفیف و فروش های ویژه ترکیب شود می تواند موجب افزایش بازده فروش آن محصول شده و موجب گردد تا آن محصول سریع تر به فروش برسد.

نتایج آماری افزایش نرخ فروش با افزونه شمارش معکوس

طبق آماری که از فروشگاه های استفاده کننده از شمارنده معکوس گرفته شده است نرخ فروش این فروشگاه ها در حدود 20 درصد نسبت به فروش قبلی آن ها افزایش یافته است یعنی می توان گفت استفاده از شمارنده های معکوس میزان فروش محصولات این فروشگاه ها را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

در حالت کلی می توان گفت استفاده درست از شمارشگر معکوس میتواند  منجر به افزایش نرخ فروش در یک فروشگاه شود.

 

ویژگی های شمارشگر معکوس فروش گستر

 1. اولین ویژگی شمارشگر معکوس فروش گستر هوشمند بودن آن است. یعنی می توان آن را برای کالا ها، موقعیت ها و شرایط مختلف تنظیم نمود.
 2. امکان نمایش فرمت های مختلف زمانی را دارد. یعنی می توان آن را بر روی سال های قمری، میلادی و شمسی تنظیم نمود.
 3. با استفاده از آن می توان واحد های زمانی دقیق را  به صورت سال، ماه، هفته، ساعت، دقیقه و حتی ثانیه نمایش داد.
 4. امکان اعمال گروهی به کالا های مختلف، دسته ها و کالا های ویژه از طریق شمارشگر معکوس هوشمند فروش گستر وجود دارد که این موضوع موجب سهولت کار مدیر سایت نیز می شود.
 5. این شمارشگر قابلیت تغییر ظاهری، فونت، رنگ و تمام جزئیات طراحی را دارد یعنی شما می توانید به راحتی ظاهر و استایل آن را به طور ویژه و دلخواه تغییر دهید.
 6. این شمارشگر قابلیت تغییر مکان را نیز داراست یعنی مدیر سایت می تواند شمارشگر معکوس را در هر کجا به صورت دلخواه قرار دهد. که این مکان ها می تواند داخل صفحه اصلی و یا حتی در کنار یک کالا قرار گیرد.
 7. قابل استفاده در ویجت های مختلف وبسایت.
 8. و پنل مدیریتی بسیار ساده و کاربردی

نظرات و پرسش های کاربران

با سلام. امکان تغییر تایم بدون ریست شدن وجود دارد؟

2
0
پاسخ مدیر وبسایت:

بله، امکان ویرایش زمان شمارش معکوس وجود دارد.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: