حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

حضور فروش گستر در نمایشگاه الکامپ

 

نمایشگاه الکامپ بزرگترین گردهمایی عرضه کنندگان محصولات و خدمات الکترونیک و کامپیوتر کشور است و هر سال با حضور فعالان این حوزه و مشتریان آنها در محل دائمی نمایشگاه‎های بین المللی تهران برگزار می‎گردد. در این نمایشگاه دستاوردهای کامپیوتری و الکترونیکی کمپانی‎های شرکت کننده معرفی می‏‎شود و فرصتی را برای آشنایی مخاطبان با محصولات شرکت‎های فعال در این حوزه و تبادل نظر و مذاکره در اختیار آنها قرار می‎دهد که در نهایت می‎تواند منجر به گزینش بهترین محصول برای شرکت کنندگان شود.

در این راستا فروش گستر به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه‎ی عرضه‎ی نرم افزار فروشگاهی، برای معرفی هر چه بهتر محصولات و خدمات خود در بیست و سومین دوره‎ی نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) در تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه سال 97، حضوری فعال خواهد داشت و با تلاش بر شناخت صحیح از نیازهای مخاطبان خود، جدیدترین دستاوردها و تکنولوژی‌هایش در این حیطه را با تخفیف‎های ویژه به علاقه‌مندان عرضه می‌نماید. این محصولات و خدمات شامل موارد زیر است:

 

 

نقشه الکامپ

منتظر دیدار با شما عزیزان در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن 31A، غرفه‎ی 134، به تاریخ 6 الی 9 مرداد ماه سال 97 از ساعت 10 الی 18 هستیم.

نظر خود را بنویسید