تصویر ارتباط با سایر سیستمهای نرم افزاری

ارتباط با سایر سیستمهای نرم افزاری

ثبت سفارش یکپارچه سازی و ارتباط نرم افزارهای مالی و مدیریت مشتری با سیستم فروشگاهی فروش گستر

قیمت باید از 2,000,000 تومان تا 1,000,000 تومان باشد

در تمامی کسب و کارها، حداقل از یک نرم‎افزار تخصصی برای انجام امور مختلف استفاده می‎شود. به هر میزان که فعالیت‎های سازمان بزرگ‎تر باشد؛ تعداد نرم‎افزارهای مورد استفاده بیشتر و کاربرد آن‎ها نیز تخصصی‎تر می‎گردد و نیاز به اتصال این نرم‎افزارها به یکدیگر در مواردی که پایگاه داده‎ای مشترک دارند بیشتر احساس می‎شود.

یکی از مشکلات شرکت‎هایی که دارای فروشگاه آنلاین هستند، عدم یکپارچگی فروشگاه اینترنتی آنها با نرم‌افزارهای داخل سازمان است. آرسینا با توجه به مشکل ذکر شده، با استفاده از شیوه‎های نوین در زمینه‎ی تولید نرم‎افزار و به کمک تیم فنی خود، قابلیتی را طراحی نموده که بتوان ارتباط مستقیم و یکپارچه‎ایی بین نرم‎افزار فروشگاه اینترنتی با دیگر نرم‎افزارهای سازمان نظیر حسابداری، انبارداری، CRM و ... برقرار کرد.

بدیهی است در این حالت هر نوع عملیات خرید در نرم‎افزار فروش گستر به صورت اتوماتیک بر روی نرم‎افزار انبار و حسابداری و بازرگانی شرکت تاثیرگذار خواهد بود؛ یکپارچگی کاملی در اطلاعات کل نرم‎افزارهای سازمان پدید خواهد آمد و هیچگونه اطلاعات اضافی در سیستم ثبت نخواهد شد.

علاوه بر موارد ذکر شده؛ بزرگترین مزیتی که این روش با خود به همراه دارد؛ توانایی مدیریت در زمان می‎باشد. مدیریت زمان به معنای از دست دادن کمترین وقت و به دست آوردن زمان کافی برای انجام امور به بهترین شکل ممکن می‎باشد. شما می‎توانید با استفاده از نرم‎افزار فروش گستر در فروشگاه آنلاین خود، زمان فرآیندهای سازمان و هزینه‎های اضافی را کاهش دهید و به صورت بهینه از هزینه، زمان و نیروی انسانی سازمان‎تان استفاده کنید.

فروش گستر با شما همراه خواهد بود تا بوسیله‎ی یکپارچه سازی تمامی نرم‎افزارهای سازمان‎، بهروری کسب و کار خود را بالا برید.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: