تصویر ارتباط با سایر سیستمهای نرم افزاری

ارتباط با سایر سیستمهای نرم افزاری

Communication with other software systems

ثبت سفارش، یکپارچه سازی و ارتباط نرم افزارهای مالی و مدیریت مشتری با سیستم فروشگاهی فروش گستر هر نوع عملیات خرید در نرم ‎افزار فروش گستر به صورت اتوماتیک بر روی نرم‎ افزار انبار و حسابداری و بازرگانی انجام پذیر خواهد بود.

در تمامی کسب و کارها، حداقل از یک نرم‎افزار تخصصی برای انجام امور مختلف استفاده می‎شود. به هر میزان که فعالیت‎های سازمان بزرگ‎تر باشد تعداد نرم‎ افزارهای مورد استفاده بیشتر و کاربرد آن‎ها نیز تخصصی‎ تر می‎گردد و نیاز به اتصال این نرم ‎افزارها به یکدیگر در مواردی که پایگاه داده‎ای مشترک دارند بیشتر احساس می‎شود. یکی از مشکلات شرکت‎هایی که دارای فروشگاه آنلاین هستند، عدم یکپارچگی فروشگاه اینترنتی آنها با نرم‌ افزارهای داخل سازمان است. آرسینا با توجه به مشکل ذکر شده، با استفاده از شیوه‎ های نوین در زمینه‎ تولید نرم‎ افزار و به کمک تیم فنی خود، قابلیتی را طراحی نموده که بتوان ارتباط مستقیم و یکپارچه‎ایی بین نرم‎افزار فروشگاه اینترنتی با دیگر نرم‎افزارهای سازمان نظیر حسابداری، انبارداری، CRM و ... برقرار کرد. بدیهی است در این حالت هر نوع عملیات خرید در نرم ‎افزار فروش گستر به صورت اتوماتیک بر روی نرم‎ افزار انبار و حسابداری و بازرگانی شرکت تاثیرگذار خواهد بود، یکپارچگی کاملی در اطلاعات کل نرم‎ افزارهای سازمان پدید خواهد آمد و هیچگونه اطلاعات اضافی در سیستم ثبت نخواهد شد.

علاوه بر موارد ذکر شده، بزرگترین مزیتی که این روش با خود به همراه دارد توانایی مدیریت در زمان می‎باشد. مدیریت زمان به معنای از دست دادن کمترین وقت و به دست آوردن زمان کافی برای انجام امور به بهترین شکل ممکن می‎باشد. شما می‎توانید با استفاده از نرم‎ افزار فروش گستر در فروشگاه آنلاین خود، زمان فرآیندهای سازمان و هزینه ‎های اضافی را کاهش دهید و به صورت بهینه از هزینه، زمان و نیروی انسانی سازمان‎تان استفاده کنید.

فروش گستر با شما همراه خواهد بود تا بوسیله‎ یکپارچه سازی تمامی نرم ‎افزارهای سازمان‎، بهروری کسب و کار خود را بالا برید.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: