تصویر سیستم رزرو

سیستم رزرو

طراحی و پیاده سازی سایت رزرواسیون پیشرفته متناسب با نیاز آرایشگاه ها، مطب پزشکان، هتل ها، اماکن گردشگری و تفریحی

سیستم رزرواسیون آنلاین هتل یا مهمانسرا 

تجربه نشان داده سرچ کردن در گوگل، رایج ترین روش انتخاب از بین چندین هتل و مهمانسرا برای مسافران است. از این رو وجود یک وبسایت اختصاصی برای هر هتل یا مهمانسرا ضروری بوده و میتواند تاثیر شگرفی بر بالا رفتن تعداد مشتریان آن بگذارد.

مهمترین فاکتور در انتخاب هتل برای مسافران

مهمترین فاکتوری که یک مسافر را به یک هتل یا مهمانسرای خاص جذب میکند، اعتماد است. اگرمسافر ابتدا به قیمت و سپس به حسن ارائه خدمات شما اعتماد کند، بدون معطلی مشتری شما خواهد شد. یکی از بهترین راه های جلب این اعتماد وجود یک وبسایت اختصاصی با طراحی خاص و امکانات متناسب است. فروش گستر با طراحی سایتی با کیفیت از هر جهت، به شما کمک میکند تا با قرارگیری در صفحه اول موتور جست و جوی گوگل، تعداد مشتریان خود را بالا برده و آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

سایت هتل و مهمانسرا فقط مختص هتل داران نیست!

برای کسب درآمد از سایت رزرو آنلاین هتل و مهمانسرا نیازی نیست الزاما صاحب یک هتل یا مهمانسرا باشید. شما میتوانید با هتل ها و مهمانسراهایی که هنوز اقدام به راه اندازی سیستم رزرو آنلاین برای اتاق های خود نکرده اند، قرارداد بسته و درصدی از سهم فروش از طریق رزرو آنلاین را به عنوان پورسانت دریافت کنید. همچنین سیستم چند فروشگاهی فروشگستر این امکان را برای شما فراهم کرده تا برای هر یک از این هتل ها یا مهمانسراها یک وبسایت کاملا مجزا داشته باشید اما تمام این وبسایت ها را به صورت واحد و از طریق یک پنل مدیریت کنید. از این طریق میتوانید کسب و کار خود را مدام گسترش دهید.

فروش گستر چه امکاناتی را در طراحی سایت رزرو هتل و مهمانسرای خود فراهم میکند؟

  • امکان انتخاب اتاق با توجه به تعداد نفرات و امکانات مدنظر مسافر و رزرو آن
  • امکان پرداخت آنلاین هزینه رزرواسیون با امنیت بالا و حفظ اطلاعات محرمانه کاربران
  • امکان بارگذاری تخفیف ها و پیشنهادات ویژه برای رقابت در زمینه قیمت با رقبا
  • امکان اتصال وبسایت به سیستم اختصاصی هتل به منظور یکپارچه سازی اطلاعات مربوط به رزروها (با وجود این امکان اطلاعات تمام رزروهایی که از طریق سایت انجام شده، خود به خود و بدون نیاز به انتقال از طریق اپراتور به سیستم هتل منتقل میشوند. و همچنین تمام رزروها و تغییراتی که در سیستم مرکزی هتل رخ میدهند نیز، خود به خود بر روی وبسایت هتل لحاظ میشوند.)
  • امکان بارگذاری انواع عکس ها و فیلم ها با کیفیت بالا جهت معرفی هرچه بهتر هتل
  • امکان بارگذاری محتواهایی از قبیل: توضیح درباره امکانات هتل، معرفی اماکن گردشگری و تاریخی شهری که هتل در آن واقع شده و... جهت پربازدیدتر شدن وبسایت هتل
  • امکان بارگذاری انواع فرم های نظرسنجی و گرفتن بازخورد از مشتریان هتل
  • و...

سیستم رزرواسیون

سیستم رزرواسیون

امکان رزرو و ثبت نوبت های معین شده در تاریخ ها و ساعت های مشخص توسط مشتریان و مدیریت ساعت های کاری در روزهای مشخص با قابلیت پرداخت آنلاین

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: