تصویر آموزش پنل مدیریت

آموزش پنل مدیریت

جلسات حضوری آموزش

چگونگی نحوه عملکرد سیستم و پنل مدیریت نرم افزار فروش گستر و آموزش پشتیبانی و نگهداری سیستم و روند فروش توسط تیم پشتیبانی در جلسه 2 ساعته خصوصی

300,000 تومان

بعد از طراحی فروشگاه، بروز رسانی آن از درجه اهمیت بالایی برخوردار می‎باشد. در این راستا در نرم افزار فروشگاهی فروش گستر قسمتی تحت عنوان پنل مدیریتی طراحی شده است تا مشتریان بتوانید بروزرسانی وب سایت‎ خود را به راحتی انجام دهند و محصولاتشان را در وب‎سایت بارگذاری کنند.

پنل مدیریتی نرم افزار فروش گستر دارای امکانات بسیار قدرتمند می‎باشد و شما می‎توانید با وارد شدن به این پنل تمامی فعالیت هایی که مد نظر دارید را در فروشگاه خود انجام دهید، فعالیت‎هایی از قبیل بارگذاری محصول، قیمت گذاری رو آنها، ورود توضیحات محصول، ایجاد تخفیف‎های متنوع و ...  

کاربر پسند بودن پنل مدیریتی فروشگاه امری بسیار مهم است. در پنل مدیریتی نرم افزار فروش گستر، تمامی پیچیدگی‎ها از نگاه مدیر سایت پنهان است که این امر موجب کاربر پسند بودن آن گردیده است.

در جلسه آموزشی پنل مدیریتی نرم افزار فروش گستر، کاربر با تمامی قسمت‎های فروشگاه به صورت عملی آشنا می‎شود و از آنجایی که نحوه‎ی کار با پنل مدیریتی نرم افزار پیچیده نیست، این آموزش به جلسات متعددی نیاز ندارد.

بعد از اتمام جلسه‎ی آموزشی چنانچه مدیر سایت در زمان کار با پنل مدیریتی با مشکلی مواجه شود از طرق زیر راهنمایی می‎گردد.

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: