تصویر آموزش پنل مدیریت

آموزش پنل مدیریت

جلسات حضوری آموزش

5.0 / 2

چگونگی نحوه عملکرد سیستم و پنل مدیریت نرم افزار فروش گستر و آموزش پشتیبانی و نگهداری سیستم و روند فروش توسط تیم پشتیبانی در جلسه 2 ساعته خصوصی

۳۰۰,۰۰۰ تومان

بعد از طراحی فروشگاه، بروز رسانی آن از درجه اهمیت بالایی برخوردار می‎باشد. در این راستا در نرم افزار فروشگاهی فروش گستر قسمتی تحت عنوان پنل مدیریتی طراحی شده است تا مشتریان بتوانید بروزرسانی وب سایت‎ خود را به راحتی انجام دهند و محصولاتشان را در وب‎سایت بارگذاری کنند. پنل مدیریتی نرم افزار فروش گستر دارای امکانات بسیار قدرتمند می‎باشد و شما می‎توانید با وارد شدن به این پنل تمامی فعالیت هایی که مد نظر دارید را در فروشگاه خود انجام دهید، فعالیت‎هایی از قبیل بارگذاری محصول، قیمت گذاری رو آنها، ورود توضیحات محصول، ایجاد تخفیف‎های متنوع و کاربر پسند بودن پنل مدیریتی فروشگاه امری بسیار مهم است. در پنل مدیریتی نرم افزار فروش گستر، تمامی پیچیدگی ‎ها از نگاه مدیر سایت پنهان است که این امر موجب کاربر پسند بودن آن گردیده است.

در جلسه آموزشی پنل مدیریتی نرم افزار فروش گستر، کاربر با تمامی قسمت‎های فروشگاه به صورت عملی آشنا می‎شود و از آنجایی که نحوه‎ کار با پنل مدیریتی نرم افزار پیچیده نیست، این آموزش به جلسات متعددی نیاز ندارد.

بعد از اتمام جلسه‎ آموزشی چنانچه مدیر سایت در زمان کار با پنل مدیریتی با مشکلی مواجه شود از طرق زیر راهنمایی می‎گردد.

نظرات و پرسش های کاربران

اموزش زدید رایگان الان این هزینه چیه؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

در زمان عقد قرارداد ساعات آموزش رایگان مشخص و قید میشود که بعد از برگزاری جلسات آموزش در صورت نیاز شما باید هزینه آن را برای هر جلسه پرداخت نمایید.

من هرچند بار که بخوام هزینه اش پرداخت کنم شما اموزش میدید؟
چند نفر هر دفعه میتونن داخل جلسه اموزش باشن؟

0
0
پاسخ مدیر وبسایت:

بهتر اینه که 1نفر رو به عنوان ادمین سایت انتخاب کنید و تمام آموزش ها و پل ارتباطی بین ما و شما باشند و نیاز نباشه هر دفعه هزینه آموزش پرداخت کنید
اما مشکلی نیست، هر تعداد آموزشی که برای فروشگاه آنلاین بخواید ما ارائه میدیم هزینه اش رو آنلاین پرداخت میکنید میتونید به صورت آنلاین آموزش ببینید و یا حضوری تشریف بیارید .
در صورتی که آموزش در شرکت فروش گستر باشد تعداد نفرات 1 الی 4 نفر و در شرکت مشتری محدودیتی در تعداد نفرات نیست

نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: