تصویر طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای با امکانات پیشرفته برای ارائه و فروش آنلاین محصولات و خدمات تمامی کسب و کارها

 

ساخت و راه اندازی فروشگاه آنلاین، فروش هر نوع محصول و خدماتی را امکان پذیر می‎سازد و افراد بدون هیچ نوع محدودیت زمانی و مکانی می‎توانند در فضای اینترنت، به راحتی خرید و فروش مطلوب خود را به انجام رسانند. در این راستا، فروش گستر اقدام به طراحی فروشگاه آنلاین برای مشتریان خود نموده و بدین وسیله اکثریت کاربران را برای خرید بیشتر به فروشگاه اینترنتی طراحی شده‎اش جذب می‎نماید و فضای قابل اطمینانی را برای خرید و فروش آن‎ها فراهم می‎آورد.

 

فاکتورهای مهم فروشگاه اینترنتی فروش گستر:

1- سیستمی

 • پنل مدیریتی با امکانات پیشرفته: مهمترین قسمت در ساخت فروشگاه آنلاین فروش گستر، پنل مدیریتی آن می‎باشد، چرا که تمامی امکانات مورد نیاز برای مدیریت یک فروشگاه در این قسمت لحاظ گردیده است، مانند انواع گزارشات، انواع سفارشات، قیمت ها، کالاها و .....
 • تعریف نامحدود کالا و خدمات: در طراحی فروشگاه اینترنتی توسط فروش گستر محدودیت در تعریف کالا و خدمات و حتی دسته بندی آنها وجود ندارد؛ چرا که وجود این محدودیت نشان دهنده‎ی ضعف در سیستم فروشگاهی بوده و مخاطبان را از اعتماد به فروشگاه اینترنتی باز می‎دارد.
 • امکان ایجاد انواع روش‎های پرداخت: در ساخت و طراحی فروشگاه آنلاین فروش گستر امکان هر نوع پرداختی اعم از پرداخت حضوری، اینترنتی، اقساط و ... وجود دارد.
 • امکان تعریف انواع روش‎های ارسال: در طراحی فروشگاه اینترنتی توسط فروش گستر امکان تعریف (مدیر فروشگاه) و انتخاب (مشتری) انواع روش‎های ارسال وجود دارد.
 • چند کاربره: در طراحی فروشگاه آنلاین فروش گستر قابلیت تعریف چندین و چند  کاربر و دادن دسترسی‎های منحصر به فرد به هر یک از آنها به مدیر فروشگاه داده شده است. کاربرد اصلی این ویژگی هنگام ثبت سفارشات زیاد مشتریان نمود پیدا می‎کند، در این حالت برای پیشرفت سریع کارها و عدم تداخل هر یک از آنها با هم وظایف مختلفی به هریک از کاربران اختصاص داده می‎شود.

2-عمومی

 • طراحی گرافیکی زیبا و کاربرپسند: طراحی فروشگاه اینترنتی فروش گستر جذابیت لازم را از نظر گرافیکی برای جذب مخاطبان دارا می‎باشد، به طوریکه افراد زمان بیشتری را در فروشگاه سپری می‌کنند و این موضوع می‎تواند به خرید بیشتر از فروشگاه منجر شود.
 • طراحی اختصاصی: تم فروشگاه آنلاین فروش گستر می‎تواند کاملا به صورت منحصر بفرد برای یک کسب و کار خاص طراحی شود و امکاناتی کامل در زمینه‎ی فعالیت آن تجارت را دارا باشد؛ چرا که برای فروش بیشتر باید هر آنچه برای مخاطبان فروشگاه مورد نیاز است در وب‎سایت موجود باشد.
 • امکان اتصال به تمامی درگاه‎های بانکی: طراحی یک فروشگاه اینترنتی زمانی کامل می‎گردد که با درگاه‎های بانکی اتصال برقرار نموده و تراکنش‎های مالی به سهولت قابل انجام باشند. فروش گستر نیز در طراحی فروشگاه آنلاین خود امکان اتصال به تمامی درگاه‌ها را در فروشگاه فراهم می‌آورد.
 • قابلیت یکپارچه سازی با نرم افزارهای دیگر: هر سایت فروشگاهی گزارشات و فرآیند های متنوعی را ارائه می‎دهند اما نمی‎توانند جایگزین نرم افزارهای تخصصی سازمان مانند نرم افزار مالی، انبارداری و ... باشند. بنابراین فروشگاه باید به گونه‎ایی طراحی گردد که قابلیت اتصال و یکپارچه سازی با سایر نرم‎افزارها را داشته باشد. در طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین فروش گستر با استفاده از شیوه‎های نوین در زمینه‎ی تولید نرم‎افزار قابلیتی طراحی شده که فروشگاه ارتباط مستقیم و یکپارچه‎ایی با دیگر نرم‎افزارهای سازمان نظیر حسابداری، انبارداری، CRM و ... داشته باشد.

  بدیهی است در این حالت هر نوع عملیات خرید در فروشگاه اینترنتی فروش گستر به صورت اتوماتیک بر روی نرم‎افزار انبار و حسابداری و بازرگانی شرکت تاثیرگذار خواهد بود؛ یکپارچگی کاملی در اطلاعات کل نرم‎افزارهای سازمان پدید خواهد آمد و هیچگونه اطلاعات اضافی در سیستم ثبت نخواهد شد.

 • امکان اضافه نمودن امکانات جدید و بروز: با توجه به سرعت تغییرات نیازهای تجارت الکترونیک، در طراحی فروشگاه اینترنتی فروش گستر قابلیتی طراحی شده است که بتوان براحتی امکانات جدید، بروز و یا ختی سفارشی را در سیستم فروشگاه اضافه کرد.
 • پشتیبانی: فروش گستر به منظور ارائه‎ی خدمات بهتر و برای حل مشکلات بوجود آمده در فروشگاه اینترنتی، بعد از طراحی آن به مشتریان خود خدمات پشتیبانی ارائه می‎دهد و با انجام وظایفی از قبیل مشاوره، آموزش، مانیتورینگ سایت و ... توسط تیم با تجربه و ماهر خود از فروشگاه مراقبت می‎کند‎.
 • هاست پیشرفته:داشتن تخصص کافی در مدیریت هاستینگ وب و همچنین پشتیبانی 24 ساعته از موارد بسیار مهم در انتخاب شرکت ارائه دهنده‎ی هاستینگ می‎باشد. تجربه و تخصص فروش گستر در زمینه‎ی مدیریت هاستینگ وب موجب می‎شود، فروشگاه اینترنتی طراحی شده‎اش با کمترین مشکل در طول دوره‎ی سرویس خود مواجه گردد.
 • سرعت: سرعت بارگذاری در فروشگاه آنلاین فروش گستر بسیار بالاست که این خود موجب کسب رتبه بهتر در موتور جستجوگر گوگل می‎شود.

 

فروش گستر، با بررسی و شناسایی نیاز های هر کسب و کار، اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با جدیدترین متدهای روز نموده و با پشتیبانی و ارائه خدمات در این زمینه، ساخت فروشگاه آنلاین حرفه‎ای و فروش به سبک امروز را برای مدیران هر سازمان ممکن می‎سازد.

سیستم مدیریت فروش پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی
درگاه پرداخت بانکی و واسط
طراحی واکنش گرا دارد
زبان برنامه نویسی ASP.NET
پلتفرم اختصاصی
نظر و یا سوال خود را مطرح کنید: